Start Arrow Wiadomości Arrow Francuskie śniadanie na Św. Stanisława 6

Francuskie śniadanie na Św. Stanisława 6

Nie chlebem i solą, ale croissantem i kawą przywita wszystkich odwiedzających warszawski deweloper TYNKBUD1 podczas dnia otwartego inwestycji Św. Stanisława 6. Spotkanie będzie się odbywało w atmosferze francuskiego śniadania. Goście będą mieli okazję obejrzeć lokale i porozmawiać z ekspertami. Dzień otwarty będzie miał miejsce 18 kwietnia 2015 roku. Przedstawiciele TYNKBUD1 będą czekać na odwiedzających pomiędzy godziną 9.00 a 16.00.

Inwestycja Św. Stanisława 6 - TYNKBUD1

Inwestycja Św. Stanisława 6 – TYNKBUD1

Warto się dowiedzieć

Spotkanie będzie idealną okazją do rozmowy z kadrą techniczną budowy i zapytanie o interesujące nas szczegóły. Ponadto w dniu otwartym uczestniczyć będzie także architekt wnętrz, który odpowie na pytania z zakresu optymalnego urządzenia naszego wymarzonego „M”. Na gości czekać będą także doradcy kredytowi, którzy wyjaśnią wątpliwości związane z finansowaniem zakupu inwestycji. Odwiedzający mogą także liczyć na promocyjne ceny garaży i komórek lokatorskich.

Własne „M” na Woli

Inwestycja Św. Stanisława 6 to kameralny, siedmiokondygnacyjny budynek, w którego skład wchodzi 48 mieszkań 1, 2 i 3-pokojowych o powierzchni od 33 do 78 m2. Apartamentowiec wyposażony został w strefę Wi-Fi w holu wejściowym, zbiorczą antenę satelitarną umożliwiającą odbiór sygnału telewizyjnego wysokiej jakości czy instalację pozwalającą korzystać z najlepszych jakościowo usług teleinformatycznych. Łatwy dojazd do centrum, bliskość terenów zielonych i odpowiednia infrastruktura w postaci licznych sklepików, przychodni i przedszkola to tylko niektóre z licznych zalet inwestycji. Ceny za metr kwadratowy rozpoczynają się od 7400 zł.

Dodane przez: Bright

Bright
Dodaj komentarz

Data dodania:


Kwiecień 15, 2015
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: nieruchomości i prawo