Start Arrow Wiadomości Arrow Funkcjonalna i stylowa łazienka

Funkcjonalna i stylowa łazienka

Nieprzyjemny chłód szczególnie dotkliwie może nam doskwierać w łazience. Dzięki grzejnikom łazienkowym Purmo optymalnie dopasujemy panującą w niej temperaturę do naszych potrzeb oraz uatrakcyjnimy aranżację wnętrza.

Remont łazienki to kosztowne przedsięwzięcie, którego podejmujemy się zazwyczaj raz na kilkanaście lat. Aby nakłady czasowe i finansowe, jakie w związku z nim ponosimy, nie okazały się daremną inwestycją, warto zdecydować się na najlepsze rozwiązania na każdym etapie prac, począwszy od izolacji przeciwwilgociowej, a na doborze najwyższej jakości elementów wyposażenia skończywszy. Bogata oferta niezawodnych grzejników łazienkowych Purmo obejmuje zarówno modele, które doskonale sprawdzą się w neutralnie urządzonej łazience rodzinnej, jak i takie, które dodadzą nutę niepowtarzalności i ekstrawagancji łazience gościnnej lub indywidualnej.

Java to grzejnik drabinkowy o klasycznym designie. Charakteryzuje się eliptycznymi, umieszczonymi pod kątem kolektorami poziomymi, które sprawiają, że całość przypomina uchyloną żaluzję. Interesujący projekt modelu podnosi jednocześnie jego walory praktyczne, zdecydowanie ułatwiając suszenie ręczników. Java dostępna jest w wielu standardowych wielkościach, dzięki czemu dopasowanie grzejnika do pomieszczenia pod względem wymiaru i mocy grzewczej nie stanowi problemu.

Purmo Java

W przestronnych łazienkach celująco zdaje egzamin Mauritius. Jego niezaprzeczalnym atutem jest możliwość montażu prostopadle do ściany i wykorzystania jako elementu dzielącego pomieszczenie na strefy użytkowe. Model wyróżnia się dużą mocą grzewczą w stosunku do swojej wielkości, a dzięki nietuzinkowej konstrukcji w postaci podwójnego rzędu poziomych kolektorów z powodzeniem może odegrać rolę centralnej ozdoby. Mauritius znajduje powszechne zastosowanie również w kuchni otwartej na jadalnię lub salon.

Purmo Mauritius

Miłośnikom nowoczesnego wzornictwa z pewnością przypadnie do gustu nowość w ofercie Purmo – grzejnik Evia. Model został zaprojektowany jako harmonijna kompozycja, w której sekcje płaskich kolektorów przedzielone są elementami drabinkowymi delikatnie wygiętymi w łuk, które dają się odchylać w celu wygodnego zawieszania wilgotnych tkanin. Model prezentuje się niezwykle efektownie, zwłaszcza w przypadku, gdy uchylne kolektory zaakcentowane są za pomocą kontrastu barw.

Purmo Evia

Grzejniki łazienkowe marki Purmo to idealna propozycja dla osób, które aranżując wnętrze, mają na uwadze zarówno jego walory wizualne, jak i praktyczne. Ponieważ oferowane są w szerokiej gamie kształtów i kolorów, bez trudu znajdziemy model odpowiedni dla danego stylu aranżacji. Dzięki dwuwarstwowemu malowaniu (podkładowe metodą anaforezy oraz końcowe metodą napylania elektrostatycznego) wykazują wyjątkowo wysoką odporność na korozję. Ponadto bardzo dobrze współpracują z ogrzewaniem podłogowym Purmo, które znacznie podnosi wygodę użytkowania łazienki.

Dodane przez: BestBrandsPR

BestBrandsPR
Dodaj komentarz

Data dodania:


Wrzesień 26, 2016
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Wnętrza projektów domów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: ogrzewanie domu i mieszkania