Start Arrow WnętrzaArrowPozostałe wnętrzaArrow Gabinet. Jak zaaranżować przyjemne miejsce do pracy?

Gabinet. Jak zaaranżować przyjemne miejsce do pracy?

Gabinet to bardzo ważne pomieszczenie w domu. W dobie pandemii i zdalnego systemu pracy w miejscu tym spędzamy dużo czasu. Warto więc pomyśleć o przytulnej i funkcjonalnej aranżacji tego wnętrza. Podpowiadamy, jak urządzić idealne miejsce do pracy. Sprawdź i zainspiruj się!

Najważniejszą kwestią przy aranżacji miejsca do pracy jest jego oddzielenie od części wypoczynkowej. Takie rozwiązanie pozwoli nam się skupić i w pełni oddać obowiązkom. Inną ważną kwestią jest dostęp do naturalnego światła, które poprawia nasze samopoczucie, a to z kolei pozytywnie wpływa na efekty naszej pracy. 

Zachowaj porządek

Nie bez powodu mówi się, że jeśli masz porządek wokół siebie, to masz porządek w głowie. Dbaj więc o porządek w gabinecie i ciesz się efektami swojej pracy. Wyposaż wnętrze w organizatory, pojemniki i segregatory, które ułatwią Ci zachowanie porządku. Szafki z półkami pozwolą Ci z kolei posegregować najpotrzebniejsze rzeczy, po to byś miał je na wyciągnięcie ręki. 

Wyposażenie gabinetu 

Najważniejszym wyposażeniem gabinetu są: biurko i krzesło. Wybierając je, pamiętaj, aby były one dopasowane do naszego wzrostu. Postaw na krzesło, które posiada regulację wysokości, a także wyposażone jest w elementy, takie jak: podpórki pod łokcie, zagłówek oraz podnóżek. Pamiętaj, aby nie zagracić pomieszczenia niepotrzebnymi rzeczami, gdyż to utrudni Ci skupienie się na pracy. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


październik 14, 2020
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Wnętrza projektów domów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

  • Lampa sufitowa JOKER BLACK/GOLD 2xGU10

  • Lampa wisząca Wire Silver 3pł. TK Lighting

  • Lampa wisząca Galaxy 1646

  • Lampa Flexi Szara w kropeczki 5pł.

  • Plafon Vaio 5 Gray