Start Arrow Wiadomości Arrow GAMET S.A. na targach PSB

GAMET S.A. na targach PSB

8 i 9 marca odbyły się XV Jubileuszowe Targi Grupy Polskie Składy Budowlane w Kielcach. W gronie 360 wystawców znalazł się także polski producent uchwytów i akcesoriów meblowych – Gamet S.A.

Gamet na targach PSB

Targi PSB to organizowane cyklicznie wydarzenie wewnętrzne, dedykowane dla partnerów sieci, z którymi współpracuje Grupa Polskie Składy Budowlane, m.in.: składom, placówkom Profi, sklepom Mrówka i dostawcom grupy. Rokrocznie wystawa przyciąga do Kielc największych producentów branży budowlanej, wykończeniowej i dekoracyjnej.

Gamet na targach PSB

Tak, jak w poprzednich latach, tak i w tym roku na targach PSB nie mogło zabraknąć wiodącego polskiego producenta dekoracyjnych akcesoriów meblowych i budowlanych – firmy Gamet S.A. Na 20 m2 powierzchni wystawienniczej toruński producent zaprezentował nowe wzory produktów, wśród których znalazły się m.in.: wieszaki, gałki i uchwyty. Szczególną uwagę odwiedzających zwróciły pokrycia uchwytów w odcieniach miedzi, nowe wzory klamek oraz kolekcje dedykowane do mebli dziecięcych. W ocenie gości, wysoka jakość wykonania oraz zróżnicowane wzornictwo produktów Gamet, odpowie na potrzeby szerokiego grona odbiorców.

Profesjonalna organizacja tegorocznej edycji Targów Grupy PSB przyciągnęła rzesze nowych wystawców i odwiedzających. Wydarzenie było dla nas nie tylko okazją do zaprezentowania nowości produktowych, ale także miejscem rozpoczęcia bądź finalizacji rozmów dotyczących otwarć nowych PSB „Mrówek”. Z radością obserwujemy większe zainteresowanie współpracą, co oczywiście, bardzo nas cieszy – mówi Zbigniew Drzewiński, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Gamet S.A.

Źródło:Gamet S.A.

Gamet S.A.
Wszystkie komunikaty (2421)

Dodane przez: Sfera Group

Sfera Group
Dodaj komentarz

Data dodania:


Marzec 20, 2017
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Pokój dziecka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty