Start Arrow Wiadomości Arrow Gardenia od Deante – prostota i elegancja w ceramicznej oprawie

Gardenia od Deante – prostota i elegancja w ceramicznej oprawie

Najnowszą umywalkę marki Deante wyróżnia subtelna bryła o zaokrąglonych brzegach. Gardenia, przypominająca elegancką misę, to połączenie ciekawego wzornictwa i najwyższej jakości materiału. Dzięki niewielkim gabarytom idealnie wpisze się w małą przestrzeń łazienkową.

Odpowiednie proporcje i zaokrąglenia sprawiają, że umywalka wygląda lekko i delikatnie. Brzeg Gardenii zwęża się ku dołowi, a całość wieńczy delikatna podstawa. Nowy model Deante można z powodzeniem kompletować zarówno z armaturą o organicznych kształtach, jak i bateriami o równych płaszczyznach i prostych kątach. Gardenia będzie się doskonale prezentować z baterią z podwyższonym korpusem, bądź podtynkową.

Gardenia to model stawiany na blacie – jedno z najmodniejszych rozwiązań dostępnych na rynku. Niewielkie rozmiary sprawiają, że może być z powodzeniem stosowana w małych łazienkach. Wówczas przestrzeń pod blatem umywalki warto przeznaczyć na praktyczny schowek. Nowość od Deante została pokryta gładkim szkliwem o śnieżnobiałym wykończeniu. Produkt uzupełnia kolekcję, w której skład wchodzą m.in. baterie łazienkowe. Wysoką jakość produktu potwierdza 10-letnia gwarancja.

Umywalka Gardenia, sugerowana cena brutto: 709 zł

Umywalka Gardenia, sugerowana cena brutto: 709 zł

Deante to polska marka, która od ponad 25 lat z powodzeniem funkcjonuje na rodzimym, jak i zagranicznych rynkach. Szeroki wachlarz asortymentu obejmuje wyposażenie kuchenne, a w nim: baterie, zlewozmywaki granitowe, stalowe i ceramiczne oraz wyposażenie łazienkowe, zawierające zestawy i panele natryskowe, brodziki, kabiny, baterie oraz ceramikę. Firma dba o to, aby oferowane produkty wyróżniały się zarówno wysoką jakością, jak i ciekawym designem. Deante współpracuje z utytułowanymi projektantami i młodymi twórcami. Dzięki ich kreatywności powstają innowacyjne produkty nagradzane w licznych konkursach wzorniczych, takich np. jak: Top Design Award, PRODECO, Złote Ville.

Grupa Deante posiada nowoczesną fabrykę zlewozmywaków granitowych w Tomaszowie Mazowieckim, na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Rocznie ponad milion produktów Deante trafia do polskich mieszkań. Firma cieszy się opinią solidnego partnera biznesowego, co potwierdziły liczne tytuły: „Przedsiębiorstwo Fair Play”, „Gazele Biznesu” i „Solidny Partner”.

Dodane przez: newss

Dodaj komentarz

Data dodania:


Marzec 1, 2016
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Pokój dziecka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty