Start Arrow Wiadomości Arrow Geniusz w świecie pian montażowych

Geniusz w świecie pian montażowych

Właściwie wykonane uszczelnienia mają kapitalne znaczenie dla komfortu użytkowania domu lub mieszkania. Dlatego warto sięgnąć po piany montażowo-uszczelniające marki Soudal z aplikatorem Genius Gun, które są zarazem wyjątkowo skuteczne i bardzo wygodne w użyciu.

Pianki montażowe firmy Soudal z aplikatorem Genius Gun wyróżniają się szerokim zakresem zastosowania oraz znakomitą przyczepnością do betonu, cegły, metalu, drewna i wielu tworzyw sztucznych. Z ich pomocą bez problemu uszczelnimy ościeżnice drzwiowe i okienne, złącza dachowe i ścienne, wypełnimy przepusty rurowe i przejścia instalacyjne, a także puste przestrzenie w konstrukcjach szkieletowych. Doskonale sprawdzają się przy termoizolacji elementów instalacji wodno-kanalizacyjnej i c.o., wygłuszaniu parapetów, stopni schodów, czy też wanien i brodzików.

Wszechstronność to nie jedyna zaleta pianek montażowych firmy Soudal z aplikatorem Genius Gun. Ten innowacyjny uchwyt, dzięki któremu możliwe jest dozowanie pianki nawet jedną ręką, ułatwia zachowanie stabilnej pozycji w sytuacjach wymagających szczególnej ostrożności, np. podczas pracy wykonywanej przy pomocy drabiny.

Konstrukcja aplikatora pozwala ponadto na wielokrotne użycie piany. Po zabezpieczeniu zaworu specjalnym korkiem możemy przechowywać puszkę przez wiele miesięcy, nie martwiąc się o to, że zawór ulegnie zablokowaniu. Równie istotna jest gwarancja precyzyjnego dozowania piany, dzięki czemu maksymalnie ograniczamy niepotrzebne naddatki utwardzonej piany, a co za tym idzie – oszczędzamy pieniądze.

Podczas wykonywania prac budowlanych czy remontowych powinniśmy nie tylko zaopatrzyć się w odpowiednie materiały, ale również zadbać o nasze bezpieczeństwo. Nawet z pozoru proste zadania mogą okazać się bardzo ryzykowne, jeżeli realizowane są na wysokościach lub w miejscach trudno dostępnych. Aplikator Genius Gun zapewnia niezbędną asekurację oraz wygodne i ekonomiczne użycie stworzonej w laboratoriach Soudal piany montażowej, która z okazji 50. rocznicy powstania firmy dostępna jest w puszce o pojemności zwiększonej do 770 ml.

Więcej na temat Genius Gus tutaj: http://genius-pl.soudal.pro/

Dodane przez: BestBrandsPR

BestBrandsPR
Dodaj komentarz

Data dodania:


Sierpień 18, 2016
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Małe Mieszkanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: izolacje