Start Arrow Projekty domówArrow Gotowe projekty domów z dachem dwuspadowym…

Gotowe projekty domów z dachem dwuspadowym…

Dach dwuspadowym, zwany również dachem dwupołaciowym, tworzą dwie przeciwległe połacie, połączone w kalenicy. Cechą, którą wyróżnia ten dach od innych jest występowanie trójkątnych ścian bocznych, zwanych szczytami. W naszej rozbudowanej kolekcji domów mamy kilka ciekawych projektów, które posiadają dach dwuspadowy i wyróżniają się oryginalnym designem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Projekt KR Melon CE (DOM KR5-25) to prosty dom jednorodzinny, o nieskomplikowanej bryle, z jednostanowiskowym garażem. Jasna elewacja budynku została uzupełniona o popielate i żółte akcenty, które wyróżniają ten projekt spośród innych. W ścianach szczytowych, architekci zaprojektowali balkony, które są dostępne z wszystkich trzech sypialni, dostępnych na piętrze. Na parterze, oprócz wspomnianego wcześniej garażu, znajduje się: duży salon z kuchnią, pomieszczenie gospodarcze oraz niewielka toaleta. Na piętrze natomiast znajdują się trzy sypialnie oraz przestronna łazienka z wanną. Jedna z sypialni posiada własną garderobę. 

Kolejnym atrakcyjnym projektem domu z dachem dwuspadowym jest projekt KR Tetris z garażem CE (DOM KR5-52). Ciekawym rozwiązaniem architektonicznym jest wysunięty nieco poza pozostałą część budynku garaż jednostanowiskowy. Atutem projektu są szklana lukarna oraz strefa wejściowa, obłożona okładziną z płytek. Elementy te wraz z jasno-popielatą elewacją budynku stanowią efektowną całość. Na parterze mieści się przestronna i ustawna część dzienna, w skład której wchodzą: salon, jadalnia i otwarta kuchnia. Na tej samej kondygnacji przewidziano także: toaletę, pomieszczenie gospodarcze oraz funkcjonalną spiżarnię. Na piętrze natomiast mieszczą się: trzy sypialnie i łazienka. Jedna z sypialni posiada wydzieloną garderobę oraz balkon. 

Z kolei projekt KR Avanti CE (DOM KR5-96) to dom dedykowany osobom, które kochają nowoczesne i niebanalne rozwiązania architektoniczne. Projekt ten posiada dach dwuspadowy oraz poddasze użytkowe. Nieskomplikowana bryła budynku połączona została z bryłą jednostanowiskowego garażu. Całość podkreślono innowacyjnymi materiałami wykończeniowymi, takimi jak: drewno oraz kamień. Dom ten wyróżniają duże przeszklenia. Doskonała komunikacja między pomieszczeniami wewnątrz, sprawia, że gospodarze czują się w nim niezwykle komfortowo. Strefę dzienną tworzy otwarta przestrzeń, w której mieści się jadalnia i salon. Kuchnia to zamknięte pomieszczenie, wyposażone w osobną spiżarnię, która pomieści wszystkie artykuły spożywcze. Dodatkowy pokój na parterze może być idealnym miejscem do pracy bądź pomieszczeniem gościnnym. Na tej samej kondygnacji znajduje się także toaleta i pomieszczenie gospodarcze. Na piętrze mieści się część nocna/prywatna, w skład której wchodzą: trzy sypialnie, łazienka i garderoba. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


Styczeń 13, 2020
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty