Start Arrow Projekty domówArrow Gotowe projekty domów z garażem. Nowości projektowe!

Gotowe projekty domów z garażem. Nowości projektowe!

Projekty domów z garażem to kategoria domów jednorodzinnych, które wyposażono w dodatkowe pomieszczenie z jednym, dwoma lub wieloma miejscami parkingowymi. W zależności od preferencji inwestora, garaż może zostać zlokalizowany w odrębnej bądź przylegającej do domu bryle lub umieszczony pod ziemią. W naszym katalogu, znajdą Państwo nowości projektowe gotowych domów z garażem. Warto je sprawdzić!

Projekt ARC Igor II A1-BL z garażem PS CE (DOM OG2-92), w zabudowie bliźniaczej to dom o zwartej bryle i dwuspadowym dachu. Konstrukcja budynku jest prosta, nie zawiera dodatkowych detali, które mogłyby wpłynąć na wyższe koszty budowy. To bardzo funkcjonalna propozycja domu. Na parterze znajduje się jadalnia oraz duży salon z otwartą kuchnią i spiżarnią, a także łazienka z pralnią. Dodatkowo przy wiatrołapie umieszczona jest garderoba, która pomieści niezbędną odzież. Ogromnym atutem projektu jest kominek zwrócony w kierunku jadalni i salonu. Z tyłu jednostanowiskowego garażu mieści się kotłownia. Na piętrze z kolei znajdują się trzy sypialnie. Największa z nich posiada osobną łazienkę i garderobę.

Jeśli wolisz tradycyjne rozwiązania architektoniczne, polecamy projekt ARC Igor Styl z garażem PS CE (DOM OG2-87). To dom dedykowany czteroosobowej rodzinie. Projekt ten posiada kwadratową bryłę, z dwuspadowym dachem. Biała elewacja posiada kamienne detale, które urozmaicają całość. Na parterze mieści się jednostanowiskowy garaż z kotłownią, garderoba, kuchnia ze spiżarnią oraz duży salon z jadalnią i z  kominkiem. Na piętrze z kolei znajdują się trzy bardzo wygodne sypialnie i łazienka z pralnią. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


czerwiec 5, 2019
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Wnętrza projektów domów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty