Start Arrow InstalacjeArrow Gotowe zestawy do mocowania ceramiki w łazience

Gotowe zestawy do mocowania ceramiki w łazience

Zobacz także:

umywalka z szafka

Zrób to sam: jak zamontować umywalkę z szafką?

Umywalka z szafką to popularne rozwiązanie, stosowane zwłaszcza, gdy urządzamy małe łazienki. Uzyskujemy w ten sposób miejsce do przechowywania detergentów, a instalacja wodna jest dyskretnie ukryta i nie szpeci aranżacji.

jak zamontowac miske ustepowa

Jak zamontować miskę ustępową?

Miejsce montażu miski ustępowej zależy zarówno od wielkości i kształtu łazienki, odległości pomiędzy urządzeniami znajdującymi się w łazience, jak i przede wszystkim od układu pionu wodno-kanalizacyjnego. Jak zamontować toaletę, by korzystanie z niej było komfortowe?

obudowa wanny

Obudowa wanny krok po kroku

Obudowana wanna daje duże możliwości aranżacyjne. Pozwala na wkomponowanie armatury w cały projekt łazienki, zastosowania ciekawych elementów dekoracyjnych. Umożliwia również stworzenia dodatkowego miejsca na przybory do kąpieli, co pozwala na komfortowe wyposażenie małej łazienki.

« Wstecz

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz

Data dodania:


sierpień 3, 2017
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
1
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Małe Mieszkanie

Komentarze

Najnowsze komentarze

Technik Odpowiedz 2018-07-15 22:32:21

W wielu gotowych zestawach są śruby, podkładki, nakrętki z zwykłej stali, jedynie bardzo cienko ocynkowane. Przy montażu miski WC ten ocynk wytrzyma rok, śruby nie więcej niż 3 lata. Potem często nawet nie ma możliwiści ich usunięcia. Jeśli kołki są z tworzywa to można małym palnikiem podgrzać pozostałość śruby i czasami w ten sposób się tą pozostałość usunie. Warto przy kupowaniu zestawu dokupić wszystkie części metalowe (śruby, nakrętki, podkładki) z stali nierdzewnej. Będzie drożej przy montażu ale znacznie taniej przy eksploatacji. Nieraz wymiana skorodowanych części kosztuje znacznie więcej niż suma ceny zestawu i dodatkowych części z stali nierdzewnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: instalacje