Start Arrow Wiadomości Arrow Gratka dla fanów technologii – elektroniczny zamek YDR3110 od Yale

Gratka dla fanów technologii – elektroniczny zamek YDR3110 od Yale

Inteligentne urządzenia, które ułatwiają nam wykonywanie codziennych czynności, stają się powoli powszechnie znane i coraz chętniej wykorzystywane. Miłośnicy nowoczesnych gadżetów cenią je przede wszystkim za wygodę, którą zapewniają, oryginalny design oraz liczne funkcjonalności, którymi zaskakują zachowując przy tym wysoki standard zabezpieczenia. Do tego opisu idealnie pasuje rozwiązanie zaproponowane przez markę Yale – elektroniczny zamek do drzwi. 

Zamek YDR3110, fot. Yale

Zamek YDR3110, fot. Yale

Mówi się, że za nie więcej niż 10 lat nasze domy staną się wręcz naszpikowane technologią. Nic w tym dziwnego, skoro już dziś wielu z nas ma w swoich domach urządzenia sterowane za pomocą smartfonów, sprzęty kuchenne rozpoznające potrawy czy zegarki monitorujące stan naszego zdrowia.

Zamek nowej generacji

W czasach gdy tradycyjne klucze odchodzą do lamusa do gry wkracza YDR3110 – autonomiczny zamek szyfrowy. To nowoczesne, niezwykle stylowe, a przy tym proste w obsłudze urządzenie pozwala otwierać drzwi za pomocą karty, kodu lub zdalnego pilota. Zwolennicy nowoczesnych rozwiązań z pewnością docenią ich zaawansowany technologicznie panel dotykowy. Klawiatura reaguje na dotyk użytkownika i podświetla się diodami LED, dając możliwość wprowadzenia kodu PIN. Gwarantujący bezpieczeństwo kod może liczyć od 6-12 cyfr. To jednak nie jedyne funkcjonalności o których pomyśleli inżynierowie marki Yale. Zamek wyposażono dodatkowo w alarm informujący o próbie włamania, uszkodzeniu urządzenia lub wprowadzeniu błędnego kodu. Alarm o mocy 80 dB uruchamia się w przypadku każdej nieautoryzowanej próby wejścia i skutecznie odstrasza złodziei. Elektroniczny zamek YDR3110 marki Yale posiada dwa tryby zamykania: automatyczny i ręczny. W pierwszym przypadku czujnik uruchamia zasuwę po 5 sekundach od momentu zamknięcia drzwi. W opcji ręcznej należy otwartą dłonią dotknąć klawiaturę. Zamek elektroniczny YDR3110 zaprojektowano tak, by można go było zamontować zarówno na drzwiach stalowych, drewnianych,  aluminiowych, jak i  PCV o grubości skrzydła wynoszącej od 45 do 55 mm.

Cena: około 1200 zł
Więcej informacji: www.yalelock.pl

Dodane przez: Sfera Group

Sfera Group
Dodaj komentarz

Data dodania:


Wrzesień 16, 2016
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty