Start Arrow Wiadomości Arrow Grzejnik do domowego biura

Grzejnik do domowego biura

Wraz z rozwojem Internetu rośnie popularność pracy zdalnej, wykonywanej zazwyczaj w domowym zaciszu. Jeżeli chcemy wygospodarować miejsce do efektywnej pracy w naszym mieszkaniu, nie zapomnijmy o komfortowej temperaturze, która sprzyjać będzie koncentracji i twórczemu myśleniu.

Praca na etacie w siedzibie firmy, choć niewątpliwie niesie ze sobą niemałe korzyści, powoli traci swoich zwolenników. Coraz więcej osób wybiera tzw. freelancerię, której atutem jest znaczna swoboda w organizacji pracy. Na takie rozwiązanie decydują się m.in. przedstawiciele branż kreatywnych, realizujący swoje zawodowe obowiązki głównie przy pomocy laptopa z odpowiednim oprogramowaniem. „Wolny strzelec” sam wybiera sobie godziny pracy, zlecenia, których się podejmuje, a także miejsce ich realizacji. Najczęściej pracuje we własnym mieszkaniu, dlatego jednym z zadań, jakie stoją przed freelancerem, jest urządzenie domowego biura. Obok dobrego oświetlenia i ergonomicznych mebli, w pomieszczeniu takim nie może zabraknąć wydajnego urządzenia grzewczego, które zadba o nasz komfort cieplny. Oferowane przez markę Purmo modele grzejników podniosą wygodę użytkowania domowego biura, a także korzystnie wpłyną na jego estetykę.

Purmo Ventil Compact

Świetnym tego przykładem jest Purmo Ventil Compact – stalowy grzejnik płytowy, który możemy zamontować zarówno na ścianie, jak i na podłodze pomieszczenia. Model dostępny jest w wielu rozmiarach oraz wariantach mocy, dzięki czemu nie będziemy mieli problemu z właściwym doborem grzejnika. Jeżeli zamówimy Purmo Ventil Compact w ciekawym kolorze z bogatej palety RAL lub w kolorze specjalnym, to dodatkowo ozdobi wnętrze.

Purmo Delta Laserline

Bardzo dobrym rozwiązaniem jest również grzejnik kolumnowy Purmo Delta Laserline, który wyróżnia się klasycznym wyglądem i najnowocześniejszą technologią wykonania. Wszystkie jego części połączone są ze sobą laserowo, co praktycznie sprowadza do minimum ryzyko wystąpienia korozji. Ponieważ Delta Laserline jest niezwykle łatwy do czyszczenia z kurzu i pyłu – doskonale sprawdzi się w mieszkaniu alergika. Podobnie jak Ventil Compact, model ten oferowany jest w wielu rozmiarach i wariantach kolorystycznych.

Purmo Vido

Z kolei klimakonwektor Vido jest propozycją, która zagwarantuje nam optymalną temperaturę podczas pracy przez cały rok. To innowacyjne urządzenie zostało zaprojektowane w taki sposób, aby szybko ogrzało pomieszczenie zimą i przyniosło przyjemną ochłodę w gorące dni. Latem zasilane jest wodą z chillera lub pompy ciepła, która po odwróceniu obiegu w sezonie zimowym zmienia funkcję na grzewczą. Do wyposażenia Vido należy wentylator zwiększający moc grzewczą klimakonwektora oraz wspomagający cyrkulację powietrza w przypadku chłodzenia. Obecnie Purmo ma w swojej ofercie Vido II generacji,  z silnikiem 24V prądu stałego oraz wirnikiem wentylatora wykonanym z duraluminium, zamiast wykorzystywanego wcześniej tworzywa sztucznego. Efektem tych zmian jest istotna poprawa energooszczędności Vido oraz jeszcze cichsza praca wentylatora.

Dodane przez: BestBrandsPR

BestBrandsPR
Dodaj komentarz

Data dodania:


Sierpień 18, 2017
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: ogrzewanie domu i mieszkania