Start Arrow InstalacjeArrow Grzejnik jak mebel

Grzejnik jak mebel

Czego możemy oczekiwać od grzejnika? Powinien dawać ciepło, dobrze wyglądać, być wydajny i nieskomplikowany w obsłudze… ale to wcale nie koniec listy wymagań. Jeśli wyposażymy go w dodatkowe akcesoria, nowoczesny grzejnik stanie się wielofunkcyjnym domowym sprzętem.

Zarówno w niewielkich mieszkaniach, jak i nowoczesnych przestronnych wnętrzach funkcjonalność wszystkich domowych urządzeń jest bardzo ważna. Nikt nie chce przecież niepotrzebnie zagracać przestrzeni. Grzejniki mogą być tu naszym sprzymierzeńcem i zastąpić choćby wieszak czy półeczkę pod lustrem. Dlatego szukajmy takich produktów, które można uzupełnić o szeroki zakres akcesoriów.

Akcesoria do grzejników to zwykle różnego rodzaju wieszaki, uchwyty lub półeczki.

W łazience na pewno najbardziej przydatne będą uchwyty i wieszaki pozwalające na wygodne suszenie ręczników. Dzięki nim po kąpieli otulimy się przyjemnie ciepłą tkaniną. Wieszaki pomogą też podsuszyć przemoczone ubrania czy bieliznę. W niewielkich łazienkach z pewnością sprawdzą się estetyczne szklane półeczki jako dodatkowe miejsce na łazienkowe drobiazgi – radzi ekspert Purmo Robert Skomorowski.

Półka 300 dpi (fot.Purmo)

Półka 300 dpi (fot.Purmo)

Wybierając grzejnik łazienkowy warto sprawdzić, jakie akcesoria można do niego dokupić. Najlepiej, by było ich możliwie dużo. Dzięki temu jeśli za jakiś czas zmienią się nasze potrzeby, będziemy mogli dokupić inny rodzaj.

Eleganckie modele granitowe Likoma są dostępne w specjalnej wersji łazienkowej wyposażonej w relingi na ręczniki. (fot.Purmo)

Eleganckie modele granitowe Likoma są dostępne w specjalnej wersji łazienkowej wyposażonej w relingi na ręczniki. (fot.Purmo)

Akcesoria do grzejników nadają się jednak nie tylko do łazienki. Można zamontować w przedpokoju i wyposażyć w specjalne, chromowane wieszaki ubraniowe. Dzięki nim grzejnik będzie pełnić również funkcję eleganckiego wieszaka, który pomoże szybko wysuszyć przemoczone kurtki.

Uchwyt typu V Muna (fot.Purmo)

Uchwyt typu V Muna (fot.Purmo)

W kuchni natomiast na pewno przydadzą się relingi czy wieszaki na ściereczki.

Grzejnik Faro w wersji pionowej z wieszakiem. (fot.Purmo)

Grzejnik Faro w wersji pionowej z wieszakiem. (fot.Purmo)

Akcesoria do grzejników są produkowane zwykle w wersji białej lub chromowanej. Te ostatnie pasują do wszystkich kolorów grzejników oraz do bardziej nowoczesnych modeli.

Autor: Purmo

Dodane przez: martah

martah
Dodaj komentarz
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

  • Nowoczesny Plafon Kantoor Gray

  • Lampa wisząca Galaxy 1649

  • Kinkiet Maja Gray

  • Lampa wisząca Artwood Dąb 6pł.

  • Lampa Biurkowa Vaio White

  • Lampa podłogowa Maja Black