Start Arrow Wiadomości Arrow Grzejnik wieczorową porą

Grzejnik wieczorową porą

Piękna i funkcjonalna sypialnia to pomieszczenie, które w pierwszym rzędzie zapewnia właściwy odpoczynek po wyczerpującym dniu. O tym, czy rano budzimy się rześcy i w wyśmienitym humorze decyduje w dużej mierze zastosowane rozwiązanie grzewcze.

Nikogo nie trzeba przekonywać, że spokojny sen i odpowiednio długie chwile odprężenia stanowią podstawę dobrego samopoczucia i mogą mieć kluczowe znaczenie dla naszej efektywności zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Przemęczenie niekorzystnie wpływa na stan pamięci i  zdolność koncentracji, a także powoduje ogólną nerwowość, co z kolei przekłada się na trudności związane z wykonywaniem codziennych obowiązków oraz pogorszenie relacji z innymi ludźmi. Dzięki grzejnikom marki Purmo zadbamy o wysoki komfort cieplny i relaksujący klimat w naszej sypialni.

Purmo Plan Ventil Compact

Umiejscowienie grzejników jest jedną z najważniejszych kwestii, które musimy wziąć pod uwagę, aranżując przestrzeń sypialni. Grzejnik nie powinien znajdować się blisko wezgłowia łóżka, ponieważ może to skutkować wysuszeniem śluzówki. Najczęściej montowany jest pod oknem ze względu na charakterystyczne dla tej lokalizacji duże straty ciepła. Praktycznym i efektownym wizualnie rozwiązaniem jest w tym przypadku stalowy grzejnik płytowy Purmo Plan Compact. Za sprawą perfekcyjnie płaskiej płyty czołowej, przyklejonej do profilowanej bazowej płyty grzejnej, bardzo dobrze wpisuje się w różne aranżacje wnętrza. Dostępny jest w 5 wysokościach i aż 16 długościach, dzięki czemu bez problemu dopasujemy go do wolnego pod oknem miejsca. Purmo Plan Compact jest grzejnikiem podłączanym z boku, jeżeli jednak zależy nam na grzejniku z podłączeniem dolnym lub dolnym środkowym – możemy wybrać utrzymany w tej samej stylistyce model Plan Ventil Compact lub Plan Ventil Compact M.

Innym miejscem w sypialni zalecanym do instalacji grzejnika jest ściana pomiędzy oknami lub obok drzwi balkonowych. Z myślą o wykorzystaniu wąskiej powierzchni takiej ściany zostały zaprojektowane pionowe grzejniki dekoracyjne Purmo, w tym wyróżniający się nowoczesnym designem Faro V. Łagodnie wykończone krawędzie oraz delikatne, pionowe profilowanie płyty czołowej dodają mu elegancji i pozwalają na wyeksponowanie Faro V jako głównego elementu zdobiącego sypialnię. Tym bardziej, że grzejniki Purmo dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych. W bogatej palecie RAL znajdziemy mnóstwo niebanalnych kolorów, dzięki czemu możemy osiągnąć niezwykle oryginalny efekt estetyczny.

Purmo Faro V

Purmo Faro V

Regeneracji sił podczas snu sprzyja również ogrzewanie podłogowe Purmo. System ten podnosi jakość powietrza w pomieszczeniu, ograniczając rozprzestrzenianie się kurzu, a ponadto ułatwia aranżację sypialni o małym metrażu, ponieważ  elementy instalacji schowane są pod posadzką.

Proponowane przez Purmo rozwiązania grzewcze są odpowiedzią na potrzeby miłośników wyszukanego wzornictwa i udanego wypoczynku. Z ich pomocą wykreujemy w naszej sypialni prawdziwie ciepłą i przytulną atmosferę.

Dodane przez: BestBrandsPR

BestBrandsPR
Dodaj komentarz

Data dodania:


Czerwiec 24, 2016
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Sypialnia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: instalacje