Start Arrow InstalacjeArrow Grzejnik zdobi – aranżacja pomieszczeń

Grzejnik zdobi – aranżacja pomieszczeń

Białe, toporne żeberka to już przeszłość! Dziś grzejnik może nie tylko komponować się z wnętrzem, ale stanowić jego unikalną ozdobę. Zobacz najciekawsze, naszym zdaniem, grzejniki dekoracyjne dostępne na rynku.

(fot. Scirocco)

(fot. Scirocco)

Grzejniki wielofunkcyjne

Nowoczesne grzejniki mogą być wykorzystywane jako… półki. Traktowane jako dodatkowy mebel, pozwalają na ciekawą aranżację wnętrza, zachowując przy tym swoją główną funkcję, czyli ogrzewanie pomieszczeń.

(fot. Purmo)

(fot. Purmo)

Grzejniki w pionie czy poziomie

Grzejniki pionowe lub poziome Faro świetnie uzupełnią graficzne wnętrze dzięki szerokiej palecie barw. Najlepsze będą odcienie nawiązujące do kolorów natury (szarości, brązy) lub przeciwnie – żywe, kontrastowe czerwienie i niebieskości.

(fot. Brem)

(fot. Brem)

Kolorowy lub metalizowany

Grzejnik Cross nadaje się do łazienki jak i salonu. Dostępny jest w wersji wodnej, elektrycznej i mieszanej. Posiada wykończenia metalizowane lub kolorowe. Wysoką jakość oraz projekt gwarantuje znany włoski projektant Luigi Brembilla.

grzejnik zero

(fot. Antrax)

Do purystycznych wnętrz

Powiew świeżości w świecie grzejników. Neutralna toroidalna forma znakomicie podkreślająca klimat purystycznych wnętrz. W górnej części wbudowany “dystrybutor zapachów“. Otwór w środku grzejnika stanowi naturalny wieszak na ręcznik.

(fot. Jaga)

(fot. Jaga)

Grzejniki kanałowe

Micro Canal to obecnie najmniejszy i najbardziej wydajny grzejnik kanałowy na rynku. Istotną zmianą w jego konstrukcji jest też to, że został przygotowany jako system modułowy – elementy o różnej długości można ze sobą łączyć w linii prostej i pod kątem, co stwarza nowe możliwości aranżacji grzejnika kanałowego w pomieszczeniu.

(fot.Fondital)

(fot.Fondital)

Minimalizm i elegancja

Grzejniki Samoa można dobrać pod względem wysokości. Pionowe elementy są polecane przez stylistów jak również przez sławnych projektantów. Mogą rozwiązać problemy z przestrzenią na poddaszach lub mogą być używane tam, gdzie jest mała głębokość do wykorzystania. Ponadto pionowe grzejniki dodają wizualnie pomieszczeniu wysokości, poprawiając jego proporcje. Tym samym uszlachetniają minimalistyczne wnętrze.

(www.irsap.it)

(www.irsap.it)

Niebywała konstrukcja

Grzejniki dekoracyjne OFFICINA DELE IDEE są przeobrażeniem pojęcia grzejnika. Innowacyjne, funkcjonalne, dekoracyjne są owocem współpracy z projektantami i designerami.

(www.yankodesign.com)

(www.yankodesign.com)

Grzejnik przenośny

Przenośne grzejniki to oryginalny projekt Anny Gotha. Modułowe bloki mogą być montowane na ścianach w celu zaoszczędzenia miejsca na podłodze w dowolnej konfiguracji, w zależności od potrzeb estetycznych i ogrzewania. Każdy blok to aluminiowy rdzeń owinięte w miękką poduszkę. Można go zdjąć ze ściany i…ogrzać zmarznięte dłonie.

Dodane przez: martah

martah
Dodaj komentarz
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Sypialnia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

  • Nowoczesny Plafon Kantoor Gray

  • Lampa wisząca Galaxy 1649

  • Kinkiet Maja Gray

  • Lampa wisząca Artwood Dąb 6pł.

  • Lampa Biurkowa Vaio White

  • Lampa podłogowa Maja Black