Start Arrow InstalacjeArrow Grzejniki łazienkowe: ogrzewanie łazienki na poddaszu

Grzejniki łazienkowe: ogrzewanie łazienki na poddaszu

Zobacz także:

Dekoracyjne ogrzewanie nowoczesnych łazienek

Dzisiejsza łazienka, poza podstawowymi funkcjami, pełni zadanie domowego SPA, w którym równie istotna co funkcjonalizm, jest wygoda i komfort. Nowoczesne łazienki stawiają na design, odważne kolory i kształty, które umożliwiają stworzenie oryginalnych aranżacji i sprzyjają relaksowi. Istotnym elementem łazienki jest grzejnik, często drabinkowi, który również może pełnić funkcję prawdziwej dekoracji wnętrza.

Jak odpowietrzyć drabinkowy grzejnik łazienkowy?

Komfortowa łazienka to ciepła łazienka o każdej porze roku. Grzejniki drabinkowe zapewnią w niej optymalną temperaturę, a wyposażone w dodatkowe akcesoria mogą stanowić miejsce na suszenie ręczników czy ustawienie przyborów toaletowych. Nowoczesne grzejniki łazienkowe są także prawdziwą ozdobą wnętrza. Jeżeli jednak po rozpoczęciu sezonu grzewczego z kaloryfera zaczynają się wydobywać dziwne odgłosy, a drabinki są zimne, oznaczać to może jego zapowietrzenie.

Łazienka w świetle: funkcjonalne i dekoracyjne oświetlenie łazienki

Światło w łazience musi być na tyle mocne, by ułatwiały wykonanie makijażu czy wieczornej toalety, lampy powinny być odporne i zabezpieczone przed wilgocią, a ich rozmieszczenie powinno umożliwiać tworzenie scen zarówno funkcjonalnych, jak i nastrojowych. Na co więc zwracać uwagę planując projekt oświetlenia w łazience?

Osprzęt elektryczny w łazience – ważne wskazówki

Projekty łazienek powinny zawierać taką liczbę gniazdek, która wystarczy na uruchomienie niezbędnego wyposażenia łazienki. Niezmiernie ważne jest jednak, aby rozmieszczenie gniazdek było zgodne z warunkami technicznymi i zapewniało bezpieczeństwo domownikom.

« Wstecz

Autor: Redakcja DOM.pl
Zdjęcia: Dreamstime

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz

Data dodania:


marzec 13, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Salon

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

  • Nowoczesny Plafon Kantoor Gray

  • Lampa wisząca Galaxy 1649

  • Kinkiet Maja Gray

  • Lampa wisząca Artwood Dąb 6pł.

  • Lampa Biurkowa Vaio White

  • Lampa podłogowa Maja Black