Start Arrow Wiadomości Arrow Guardian Automotive prezentuje nowy zespół i nową strategię

Guardian Automotive prezentuje nowy zespół i nową strategię

Firma Guardian Glass, jeden ze światowych liderów w produkcji oraz opracowywaniu szklanych produktów i technologii powlekania szkła ogłosił całkowite zjednoczenie różnorodnych działań w sektorze motoryzacyjnym na terenie Europy pod jedną marką. Guardian Automotive łączy Europejskie zakłady produkcyjne spółki z nowoczesnym magazynowaniem i dystrybucją, które do tej pory podlegały różnym podmiotom. 

Olivier Demeijer

Olivier Demeijer

Firma Guardian Automotive dysponuje obecnie dwoma zakładami produkcyjnymi w Laudio oraz Walencji w Hiszpanii, a także centralnym magazynem w Karlsruhe w Niemczech, które są nastawione na realizację potrzeb klientów lokalnych i europejskich oraz obsługę dystrybutorów i warsztatów. Dzięki wdrożonej integracji firma Guardian Automotive może oferować klientom usługi wysokiej jakości, szybkie i solidne.

Na czele działań podejmowanych przez firmę Guardian Automotive stoi nowe kierownictwo z siedzibą w Luksemburgu pod przewodnictwem Olivier Demeijer, szefa spółki Guardian Automotive Europe z solidnym doświadczeniem w sektorach motoryzacyjnym i szkła. Demeijer tak określa generalne podejście spółki: – Możemy naszym klientom zaproponować unikatową wartość. Jesteśmy obecnie jedynym producentem skupiającym się wyłącznie na zamiennych szybach samochodowych. Najważniejszą wiadomością, którą chcemy przekazać jest to, że zależy nam na tworzeniu długoterminowej wartości dla naszych klientów.

Działając w sektorze motoryzacyjnum od lat firma Guardian Automotive zmienia kierunek działań i poprawia swoją aktywność w Europie. – Naszym celem jest pozycja preferowanego dostawcy najwyższej jakości zamiennych szyb samochodowych. Skupiamy się na zapewnianiu najwyższego poziomu obsługi klienta. Obecnie wraz z klientami opracowujemy odpowiednie narzędzia, które mają temu służyć.

Demeijer dodał: – Przynależność do grupy Guardian Glass daje nam dostęp do takich samych technologii związanych ze szkłem i powłokami, jakie są stosowane w sławnych na świecie budynkach, takich jak Burj Khalifa w Dubaju czy La Cité du Vin w Bordeaux. Ponadto wszystkie nasze działania wspierane są działalnością badawczo-rozwojową i usługami technicznymi firmy Guardian Glass.

Podczas targów Automechanika (13–17 września 2016 r.) we Frankfurcie, Niemcy Guardian Automotive wystawia się w hali 6 na poziomie 2, na stanowisku A50. Więcej informacji można znaleźć na stronach www.automechanika.com lub www.guardianautomotiveglass.com.

Dodane przez: Fly PR

Fly PR
Dodaj komentarz

Data dodania:


Lipiec 14, 2016
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Wnętrza projektów domów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty