Start Arrow Wiadomości Arrow Gwarancja udanego i bezpiecznego pieczenia – piekarnik KBO 0974 SV PT X od KERNAU

Gwarancja udanego i bezpiecznego pieczenia – piekarnik KBO 0974 SV PT X od KERNAU

Podczas wyboru piekarnika do zabudowy, najczęściej najpierw zwracamy uwagę na estetykę urządzenia i funkcje dodatkowe. Warto jednak przede wszystkim sprawdzić, z jakich materiałów jest wykonany wewnątrz i czy posiada dodatkowe zabezpieczenia. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom marka KERNAU stworzyła piekarnik do zabudowy z potrójnie szklonymi drzwiami, systemem chłodzenia obudowy oraz powłoką Eo Clean Enamel, która ułatwia czyszczenie.

fot. KERNAU

Model KBO 0974 SV PT X polskiej marki KERNAU to nowoczesny piekarnik w minimalistycznym stylu łączący piękno naturalnego szkła i wysokiej jakości stali nierdzewnej. Poza szeregiem funkcji gwarantujących wygodne i bezpieczne pieczenie, zapewnia także energooszczędność.

Gorące wnętrze, zimna obudowa

Bardzo wysoka temperatura panująca wewnątrz pracującego piekarnika może powodować zniszczenie mebli kuchennych. Nagrzewają się również drzwi i szyba, co może grozić poparzeniem, szczególnie jeśli się spieszymy lub gdy w kuchni przebywają dzieci, uwielbiające zaglądać, „co dzieje się w środku”. Aby zapewnić 100% bezpieczeństwo pieczenia, także w kontekście prac kuchennych z najmłodszymi, projektanci KERNAU opracowali specjalny system chłodzenia obudowy. Wymuszony ruch powietrza górnego wentylatora ochładza poszczególne elementy urządzenia. Piekarnik KBO 0974 wyposażony został również w potrójnie szklone drzwi, co ułatwia ich chłodzenie i zapewnia komfort nawet podczas długotrwałego pieczenia.

fot. KERNAU

Wygodne programowanie i czyszczenie

Nowy piekarnik do zabudowy marki KERNAU posiada aż 9 funkcji pieczenia. Opcja Termoobiegu 3D zapewnia równomierne rozchodzenie się nagrzanego powietrza po całej komorze urządzenia. Dzięki temu w każdym miejscu temperatura jest identyczna, a więc można piec kilka potraw na różnych poziomach jednocześnie. Wpływa to zdecydowanie na oszczędność czasu i zmniejszenie opłat za energię. Wygodne ustawienie wszystkich parametrów ułatwia graficzny programator VISIO, wyświetlacz LED oraz intuicyjny timer. Wnętrze modelu KBO 0974 pokryte jest wysokiej klasy emalią, co umożliwia proste utrzymanie urządzenia w czystości. Dodatkowym atutem jest specjalny system zawiasów SOF-CLOSE, który gwarantuje płynne i ciche domykanie się drzwi oraz prowadnice teleskopowe, pozwalające na szybki i łatwe wkładanie i wyciąganie blachy.

Cena: ok. 1799 zł

GWARANCJA: 5 lat

Dane techniczne:
Wymiary (w/s/g) – 59,5 x 59,5 x 55 cm
Moc – 3,1 kW
Klasa energetyczna – A
Zakres temperatur – 50-270 stopni C
Pojemność wnętrza – 78 l

Dodane przez: Sfera Group

Sfera Group
Dodaj komentarz

Data dodania:


Sierpień 3, 2017
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Małe Mieszkanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: kuchnia