Start Arrow Wiadomości Arrow Haft: Recykling w dobrym stylu

Haft: Recykling w dobrym stylu

Mimo promowania idei recyklingu, składowanie odpadów z tworzyw sztucznych to wciąż główny sposób ich zagospodarowania. Marka Haft udowadnia, że ekologia może mieć nie tylko twarde podstawy biznesowe, ale i dostarczać odbiorcom produkty, których najwyższa jakość wiąże się z najwyższą odpowiedzialnością.

Fabryka Firanek i Koronek Haft udowadnia, że tkaniny pochodzące z odzyskanych materiałów, mogą mieć wszechstronne zastosowanie. Nowatorskie rozwiązanie marki zostało zaprezentowane 8 października, na targach Łódź Design Festival. – Dajemy tworzywom sztucznym drugie życie. Opierając się na idei recyklingu, pokazujemy, jak przedmioty codziennego użytku mogą stać się elementem kreatywnie urządzonego wnętrza – mówi Magdalena Tomaszewska, ekspert marki Haft.

Tkanina ReTex marki Haft

Tkanina opracowana przez technologów z Fabryki Firanek i Koronek Haft, mimo że przynajmniej w około 50 proc. pochodzi z surowca odzyskanego z przetworzonych butelek PET, niczym nie różni się od materiału pozyskiwanego w tradycyjny sposób. Przędza jest tak samo trwała i może zostać wykorzystana w wielu produktach: od poszewek na poduszki począwszy po zasłony i narzuty. Marka Haft zadbała dodatkowo o wszechstronność udostępniając swój produkt w 21 deseniach, których naturalna kolorystyka daje niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne. – Możliwość wykonania czegoś niezwykłego, a przy tym wspierającego ochronę środowiska to szansa, której nie mogliśmy nie wykorzystać. Nasza oferta tkanin butelkowych będzie się stale  poszerzać, tak by trafić w gusta każdego klienta – podsumowuje Magdalena Tomaszewska.

Źródło:Haft S.A.

Fabryka Firanek i Koronek Haft S.A.
Wszystkie komunikaty (2193)

Dodane przez: Sfera Group

Sfera Group
Dodaj komentarz

Data dodania:


Grudzień 2, 2015
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Salon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 • Lampa podłogowa Trójnóg Sosnowy Kwitnące serca

 • Promocja

  Lampa wisząca BACKAZ PREMIUM White 5pł.

 • Nowoczesny Plafon Kantoor Gray

 • Promocja

  Lampa wisząca Cynamonowa moc kawy

 • Lampa Sufitowa Fantasy 6pł.

 • Promocja

  Lampa wisząca Roma Mix

 • Promocja

  Lampa wisząca BACKAZ PREMIUM Gray III

 • Lampa podłogowa Trójnóg Atramentowa moc