Start Arrow Wiadomości Arrow Hager Polo na Międzynarodowych Energetycznych Targach Bielskich ENERGETAB 2015

Hager Polo na Międzynarodowych Energetycznych Targach Bielskich ENERGETAB 2015

W dniach 15-17 września 2015 w Bielsku-Białej odbywać się będzie 28. edycja Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB 2015. Na 30 tys. m2 swoją ofertę prezentować będzie ponad 700 wystawców z 17 krajów. Wśród nich znajdzie się także firma Hager Polo.

Hager - stoisko wystawiennicze

.

Targi ENERGETAB dedykowane są producentom i dystrybutorom z sektora elektroenergetycznego zarówno z Polski, jak i zagranicy. Podczas wydarzenia swoją ofertę mają szansę zaprezentować zarówno międzynarodowe korporacje, uznani krajowi producenci, jak i dynamicznie rozwijające się firmy, chcące przedstawić innowacyjne rozwiązania z zakresu nowoczesnej energetyki. Wydarzenie jest też platformą komunikacji pomiędzy profesjonalistami, a także daje możliwość bezpośredniego kontaktu w płaszczyźnie producent – odbiorca ostateczny. Podczas tegorocznej edycji organizatorzy spodziewają się 20 tysięcy gości, dla których firma Hager Polo przygotowała atrakcyjną ekspozycję dostępną w Pawilonie F na stoisku nr 17.

Prezentacja innowacyjnej oferty

W celu usystematyzowania oferty targowej, powierzchnia wystawiennicza Bielskich Targów ENERGETAB 2015 podzielona została na trzy obszary tematyczne:

  • przesył, dystrybucja i rozdział energii elektrycznej i cieplnej,
  • wytwarzanie energii elektrycznej i cieplnej oraz elektrotechnika,
  • elektronika przemysłowa.

W tym roku firma Hager Polo, wpisując się w profil pierwszej kategorii produktowej, zaprezentuje zwiedzającym nowoczesne rozwiązania z zakresu rozdziału energii oraz ochrony przeciwpożarowej. Będą to m.in.: system rozdzielnic ognioodpornych gwarantujących zabezpieczenie dróg ewakuacyjnych i ratunkowych w przypadku pożaru; oparty na funkcjonalnych szafach i zwracający uwagę niezwykłą estetyką zaawansowany technicznie system rozdziału energii unimes H do 4000 A z aktywną ochroną przed zwarciami łukowymi; nowoczesne rozdzielnice licznikowe, a także obudowy wyróżniające się modnym wykończeniem w wykonaniu specjalnym INOX. Przez cały czas trwania targów na efektownym, odznaczającym się nowoczesną konstrukcją i charakterystyczną kolorystyką stoisku firmy Hager Polo do dyspozycji zwiedzających będą Doradcy oraz Kierownicy Produktu, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania. Poszerzeniu wiedzy na temat innowacyjnych rozwiązań przedsiębiorstwa służyć będą także foldery informacyjne, katalogi oraz ulotki dostępne na stanowisku ekspozycyjnym firmy.

VIII Niezależne Targi Hager Polo

Równolegle z targami ENERGETAB już po raz ósmy w siedzibie firmy w Tychach odbędą się Niezależne Targi Hager Polo. Jest to wydarzenie sprzyjające bliższemu poznaniu szerokiej oferty przedsiębiorstwa, obejmującej nie tylko technologię rozdziału energii, ale także osprzęt elektroinstalacyjny oraz liczne produkty z zakresu automatyki budynku. Od 15 do 16 września w godzinach 9.00-18.00 oraz 17 września od 9.00 do 16.00 goście odwiedzający siedzibę firmy przy ul. Fabrycznej 10 będą mogli przyjrzeć się atrakcyjnej ofercie Hager i Berker by Hager, a także zapoznać się z licznymi nowościami, m.in. bryzgoszczelną serią natynkowych i podtynkowych gniazd i łączników Berker W.1, rozdzielnicami multimedialnymi i zasilającymi, w tym z nową pięciorzędową voltą oraz z innowacyjną platformą elektroniki Berker.Net, umożliwiającą sterowanie oświetleniem, żaluzjami i czujnikami ruchu w budynku. Chętni będą mogli również zwiedzić zakład produkcyjny firmy.

Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB to unikalna okazja do prześledzenia najnowszych trendów w sektorze elektroenergetycznym, możliwość nawiązania interesujących kontaktów, a także świetna okazja do poszerzenia wiedzy z branży: podczas imprezy prowadzone będą liczne prelekcje, konferencje oraz panele dyskusyjne. VIII Niezależne Targi Hager Polo natomiast to doskonała możliwość zaobserwowania „od kuchni” pracy światowego lidera w produkcji rozwiązań z zakresu rozdziału energii, automatyki budynku czy osprzętu elektroinstalacyjnego, jak również przekonania się, że nawet w tak ścisłych dziedzinach jak sektor energetyki potrzebna jest kreatywność, fantazja, pasja i wyobraźnia.

Źródło:Hager Polo

Hager Polo
Wszystkie komunikaty (6574)

Dodane przez: E.C.H.O. COMMUNICATIONS

E.C.H.O. COMMUNICATIONS
Dodaj komentarz

Data dodania:


Wrzesień 22, 2015
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Salon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty