Start Arrow Artykuły PremiumArrow Hilding Anders przedstawia – innowacyjne materace do łóżka w skandynawskim stylu

Hilding Anders przedstawia – innowacyjne materace do łóżka w skandynawskim stylu

Materace Hilding Anders są kwintesencją stylu, komfortu i najwyższych standardów jakości. Sprawdzamy, co kryje się za sukcesem szwedzkiej marki.

Hilding Anders przedstawia - innowacyjne materace do łóżka w skandynawskim stylu

Hilding Anders przedstawia – innowacyjne materace do łóżka w skandynawskim stylu

Materace o innowacyjnym składzie. Do produkcji materacy Hilding stosuje się wyłącznie przebadane, nowoczesne komponenty. Zaawansowane technologicznie materiały budują wnętrze flagowych modeli Hilding – Flamenco, który wypełniają sprężyny kieszeniowe typu multi czy materac Salsa, którego konstrukcja została oparta na rewolucyjnej piance visco.

CONTENT ARTICLE
Pianka termoelastyczna jest uważana za największe osiągnięcie w dziedzinie materacy. Surowiec zaprojektowany na potrzeby NASA, niezwykle elastyczny i aksamitnie miękki, bardzo dobrze odnalazł się w zaciszu sypialni, gdzie każdej nocy troszczy się o zdrowie śpiących. Materace visco reagują na temperaturę, dzięki czemu precyzyjnie uginają się pod naciskiem ciała. Tkanina dopasowuje się do naturalnych krzywizn kręgosłupa, przyjemnie otulając całą sylwetkę i zapewniając optymalne wsparcie dla pleców. Na materacach tego typu (https://sennamaterace.pl/19-materace-termoelastyczne) mięśnie i stawy są odciążone, a procesy regeneracji ulegają przyspieszeniu.

Blaty pianki termoelastycznej są używane jako podstawowy budulec materacy (np. w modelach Hilding Rumba i Salsa) lub jako dopełnienie luksusowych hybryd. Odpinany top piankowy w materacu Electro nie tylko podnosi komfort wypoczynku, ale także pozwala na modyfikację twardości rozwiązania aż na 6 poziomach. Taka konstrukcja umożliwia bieżącą regulację stopnia sztywności i jej dopasowanie do aktualnych potrzeb użytkownika. Pod tym kątem wyróżniają się także materace hybrydowe SleepMed by Hilding Anders (dostępne stacjonarnie lub w sklepie online https://sennamaterace.pl/16-materace) z ruchomym systemem pianek, które mogą być dowolnie przekładane, by uzyskać pożądaną twardość.

Materac piankowy, sprężynowy czy hybrydowy? Każdy z nich działa nieco inaczej, a tym samym jest dedykowany dla innego grona osób. Więcej na ten temat przeczytasz w poradniku na stronie https://sennamaterace.pl/baza-wiedzy/105_jaki-materac-wybrac.

Technologie na straży zdrowego snu

Projektując swoje materace, Hilding Anders czerpie z wiedzy i doświadczenia, tak by tworzyć rozwiązania wygodne, bezpieczne i rozbudowane pod kątem technologii. Wykorzystanie pionierskich mechanizmów przekłada się na wysoką ergonomię, higieniczność i wytrzymałość oferowanych materacy. 

  1. a) 7 stref twardości

Materace Hilding są profilowane zgodnie z zasadami ergonomii, by zapewnić maksymalne dopasowanie tkaniny do indywidualnych krzywizn ciała. Wydzielone obszary na powierzchni sprzętu w inny sposób podpierają głowę, barki, miednicę, a w inny kręgosłup, uda i łydki, dzięki czemu sylwetka układa się w zdrowej, s-kształtnej pozycji. Udowodniono, że 7-strefowy materac najlepiej odpowiada anatomii ciała, minimalizując ryzyko deformacji kręgosłupa i pogłębienia wad postawy.

  1. b) antyalergiczne pokrowce

Skandynawskie pokrowce na materace Hilding są estetyczne, ale co ważniejsze – niezwykle higieniczne. Wyposażone w taśmy 3D i mikrokapsułki z probiotykami, aktywnie przeciwdziałają namnażaniu się bakterii, roztoczy i grzybów. Tkaniny o innowacyjnych właściwościach absorbują pot bezpośrednio ze skóry, dzięki czemu dbają o higienę snu i prawidłowy przebieg procesów termoregulacyjnych ciała.

Na podniesienie higieny wpływają także technologie zastosowane w wewnętrznych warstwach materacy. System Airforce znany z medycznych materacy SleepMed opiera się na wielostrefowym nacinaniu pianek, co maksymalnie usprawnia wentylację. W tym celu stosuje się także kanaliki perforacyjne i oddychające, organiczne materiały (włókna kokosa, sizalu czy filcu).

Materace o innowacyjnym składzie

Materace o innowacyjnym składzie

Założona w 1939r. w Szwecji firma Hilding Anders jest wiodącym producentem materacy na rynku. Obecna na Polskim rynku od 2001 roku firma podbiła serca Polaków wysoką jakością i skandynawskim stylem. W swoim portfelu firma posiada marki takie jak Hilding, Curem, Jansen, Bedding oraz Carpe Diem. Poza własną produkcją Hilding tworzy również materace dla marek takich jak Agata, Amazon BRW, Sleepmed i wiele innych.

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz

Data dodania:


Lipiec 21, 2020
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Sypialnia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

  • Lampa sufitowa Cubus 4pł. TK Lighting + gratis...

  • Plafon Various Biało-szaro-biały Kolor apli: ...

  • Lampa wisząca TWIST 6W LED

  • Promocja

    Zwis Burn Black 1 pł.