Start Arrow Wiadomości Arrow Hoover Freemotion FM216LI 011 – sprawdzi się w Twoim domu

Hoover Freemotion FM216LI 011 – sprawdzi się w Twoim domu

Odkurzacz bezprzewodowy Hoover Freemotion FM216LI 011 zapewnia idealnie czyste podłogi, świeże powietrze pozbawione alergenów i roztoczy oraz wygodne odkurzanie. Wbudowane w nasadkę oświetlenie LED pozwala dostrzec kurz nawet w najbardziej niedostępnych miejscach, a wydajna bateria zapewni efektywne działanie urządzenia nawet do 45 minut.

Hoover Freemotion FM216LI 011 to pionowy odkurzacz bezprzewodowy, którego dużą zaletą jest przemyślana konstrukcja i doskonała zwrotność. Urządzenie reaguje intuicyjnie na ruchy użytkownika, dzięki czemu prowadzi się niezwykle lekko i przyjemnie. Idealnie zaprojektowana elektroszczotka bez problemu dociera do wszystkich zakamarków, a wbudowane oświetlenie LED pozwala dostrzec ukryty pod meblami kurz. Hoover Freemotion FM216LI 011 oferuje także bardzo praktyczną funkcję pozycji parkującej. Co to oznacza? W dowolnym momencie możesz przerwać odkurzanie i bezpiecznie pozostawić urządzenie w pozycji pionowej, bez konieczności podłączania go do stacji ładującej.

Hoover Freemotion FM216LI 011 to odkurzacz praktyczny. Łatwo i szybko można wyjąć z niego mniejszy moduł ręczny, którego lekka konstrukcja i wygodny uchwyt zapewniają komfortowe czyszczenie mebli, foteli czy blatów. Dzięki podwójnej roli jaką może pełnić Hoover Freemotion utrzymanie czystości w całym mieszkaniu będzie wyjątkowo łatwe. Urządzenie docenią również osoby poszukujące kompaktowego rozwiązania. Po zakończonej pracy odkurzacz można złożyć do niewielkich rozmiarów, a mianowicie 59 centymetrów. Pozwala to na wygodne i łatwe przechowywanie. 

Hoover Freemotion FM216LI 011 wyróżnia się unikalną technologią cyklonową, która skutecznie oddziela drobinki kurzu od powietrza. Dzięki temu zanieczyszczenia zostają w pojemniku, a powietrze, które jest wydmuchiwane na zewnątrz, nie zawiera pyłów. Model ten rekomendowany jest również dla osób, które borykają się z problemem alergii. Pionowy odkurzacz Hoover Freemotion FM216LI 011 posiada wydajną baterię litowo – jonową, zasilaną napięciem 21,6 V zapewniającą czas pracy do 45 minut. To oznacza, że można posprzątać nawet większe mieszkanie na jednym ładowaniu. Poziom naładowania baterii wskazuje czytelny wskaźnik LED.

O Candy Group: 

Candy Group jest jedną z wiodących firm w Europie na rynku małych i dużych urządzeń gospodarstwa domowego zarówno wolnostojących jak i wbudowanych. Asortyment marki wyróżnia się wysoką wydajnością i jest przyjazny środowisku. Produkty Grupy Candy są sprzedawane za pośrednictwem dwóch międzynarodowych marek, Candy i Hoover, oraz za pośrednictwem krajowych marek, takich jak Rosières (Francja) i Jinling (Chiny) o zróżnicowanych rynkach i grupach docelowych. Grupa Candy, zatrudniająca około 5 000 pracowników, posiada siedem zakładów produkcyjnych w Europie, Turcji i Chinach oraz 45 filii na całym świecie. Siedziba główna Grupy, centrum projektowe, ośrodek centralny oraz dział badań i rozwoju znajdują się w Brugherio (MB) we Włoszech.

Candy Group

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


Kwiecień 19, 2020
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty