Start Arrow OgródArrow Huśtawki, hamaki, wiszące fotele… Najwygodniejsze meble nie tylko do ogrodu!

Huśtawki, hamaki, wiszące fotele… Najwygodniejsze meble nie tylko do ogrodu!

Huśtawki, hamaki i wiszące fotele są najczęściej kojarzone z pięknym ogrodem. To jedno z najlepszych miejsc do relaksu i odpoczynku po ciężkim dniu w pracy. Przyjemne kołysanie uspokaja i pozwala odpocząć, zapominając o codziennych troskach. Pamiętaj, aby przed zakupem huśtawki bądź wiszącego fotela zachować rozwagę i dobrze przemyśleć swój wybór. Meble te możesz wykorzystać nie tylko w ogrodzie, ale również w salonie bądź w sypialni. 

Huśtawki i hamaki coraz częściej stawiane są w czterech ścianach. Najczęściej w salonie bądź w sypialni. To jeden z najbardziej pożądanych mebli w domu. Jest bardzo wygodny, a dodatkowo pięknie prezentuje się w pomieszczeniu. Warto jednak pamiętać, aby montując huśtawkę czy bujany fotel, nie wbijać kołków w sufity gipsowe bądź podwieszane. Nie utrzymają one ciężaru. Idealną konstrukcją dla tego rodzaju mebli będzie konstrukcja betonowa bądź drewniana. 

Z kolei wybierając huśtawkę do ogrodu, warto zastanowić się, jak duża powinna ona być oraz z jakiego materiału powinna być wykonana. Najtrwalsze są huśtawki drewniane. Te kilkuosobowe najczęściej mają daszek, który osłania przed deszczem bądź nadmiernymi promieniami słonecznymi. Maksymalne obciążenie huśtawki kilkuosobowej wynosi około 400 kg. 

 

Z kolei prosta konstrukcja hamaka, znana nam od wieków, wciąż cieszy się ogromną popularnością. Hamak jest bardzo wygodny i bezpieczny. Przylega do ciała, zapewniając maksymalne poczucie komfortu. Warto dodać, iż nie tylko idealnie sprawdzi się w ogrodzie. Balkon czy przydomowy taras będzie również dobrym miejscem na jego rozłożenie. A po jego złożeniu, zajmuje mało miejsca, więc nie będziesz miał problemu z jego przechowaniem.

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


Maj 15, 2019
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Sypialnia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty