Start Arrow Wiadomości Arrow HW70-14636S: nowoczesna i praktyczna pralka od marki Haier

HW70-14636S: nowoczesna i praktyczna pralka od marki Haier

Połączenie zaawansowanych technologii z przyciągającym wzrok designem – to zdanie idealnie opisuje wygląd i funkcjonalność nowej pralki firmy Haier. Wewnątrz modelu HW70-14636S można znaleźć szereg usprawnień, które doskonale sprawdzą się podczas codziennego użytkowania.

Pralka Haier HW70-14636S została zaprojektowana z myślą o wymagających użytkownikach, którzy doceniają nie tylko funkcjonalność domowych sprzętów, ale także zwracają uwagę na atrakcyjny design. Właśnie wygląd jest tą cechą, którą urządzenie wyróżnia się na pierwszy rzut oka. Oprócz oryginalnego, srebrnego koloru, wzrok przyciąga nowoczesny panel sterujący z wyświetlaczem LED. Delikatne przetłoczenia i subtelne wykończenie przedniego panelu tworzą atrakcyjną kompozycję, która swoim wyglądem przywodzi na myśl raczej wnętrze samolotu niż domową pralkę.

Pomimo zaawansowanego designu, sterowanie urządzeniem jest bardzo intuicyjne. Model HW70-14636S posiada eleganckie pokrętło umożliwiające wybór jednego z 16 programów prania. Pod wyświetlaczem znajduje się 6 przycisków, pozwalających użytkownikowi dostosować m.in. temperaturę, prędkość wirowania, liczbę płukań czy czas, za jaki pralka powinna zakończyć pracę do indywidualnych wymagań. Panel kontrolny w języku polskim dodatkowo ułatwia dobór ustawień do preferencji użytkownika.

Pralka Haier to doskonały wybór nie tylko dla tych, którzy lubią mieć kontrolę nad poszczególnymi parametrami, ale także dla tych, którzy stawiają na oszczędność i bezpieczeństwo. Urządzenie należy do elitarnej klasy energetycznej A+++ oraz jest wyposażone w unikalną technologię antybakteryjną ABT. ABT to specjalna powłoka wyścielająca pojemnik na detergenty oraz kołnierz w drzwiach pralki. Eliminuje 99,8% szkodliwych bakterii, co zostało potwierdzone certyfikatem instytutu badawczego VDE.

Kolejną cechą, na którą warto zwrócić uwagę jest rozmiar pralki. Jej głębokość to zaledwie 49 cm, wliczając w to grubość drzwi. Stylistyka slim design pozwoli ustawić urządzenie nawet w niewielkich pomieszczeniach. Jednocześnie duży kąt otwarcia drzwiczek ułatwia wkładanie i wyjmowanie prania z bębna. Sam bęben również został specjalnie zaprojektowany w taki sposób, by podczas prania tworzyć specjalne wodne fale. To rozwiązanie zapewnia maksymalną wydajność, a przede wszystkim chroni ubrania przed uszkodzeniami.

Pomimo kompaktowych rozmiarów pralka Haier HW70-14636S zaskakuje wysoką pojemnością – zmieści się w niej aż 7 kilogramów prania. Jest to równowartość 350 bandan Runmageddonu. Dlaczego właśnie Runmageddonu? Haier jest bowiem partnerem największego polskiego cyklu biegów przeszkodowych i właśnie podczas tych biegów uczestnicy i kibice mogą podziwiać specjalną dmuchaną bramę wyprodukowaną na podstawie tego modelu.

Pralka Haier HW70-14636S to idealne rozwiązanie dla osób ceniących jakość, szukających zaprojektowanego ze smakiem, zaawansowanego technologicznie urządzenia, którego zakup będzie cieszył przez długie lata.

Pralka Haier HW70-14636S

Dodane przez: BestBrandsPR

BestBrandsPR
Dodaj komentarz

Data dodania:


Maj 4, 2017
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty