Start Arrow Wiadomości Arrow Idealne zabezpieczenie na zimę – impregnat Polbruk Efekt

Idealne zabezpieczenie na zimę – impregnat Polbruk Efekt

Jednocześnie nie możemy zapominać, że nieodłącznym elementem przydomowej przestrzeni jest także schludny taras, podjazd czy ścieżki, o które także trzeba dbać, szczególnie przed zbliżającymi się mrozami. Aby dobrze przygotować te części ogrodu na zimowy okres, należy użyć odpowiednich preparatów, takich impregnat Polbruk Efekt.

Innowacyjne rozwiązanie na piękną nawierzchnię

fot. Polbruk

fot. Polbruk

Przydomowe nawierzchnie, takie jak  podjazd dla samochodów lub   chodnik prowadzący do drzwi  wejściowych bardzo często wykonane  są z kostki brukowej, z kolei do  wykończenia tarasu wykorzystuje się  betonowe płyty tarasowe, czyli  wytrzymałe i z reguły proste do  utrzymania  w czystości materiały.  Zazwyczaj o wszystkie te  elementy  dbamy, kiedy na dworze jest ciepło i  dość często  korzystamy z tych  miejsc. Chcemy, aby były one czyste i  odporne na  wszelkiego rodzaju  zabrudzenia, dlatego wzmacniamy ich  ochronę  specjalnymi preparatami. Wraz z nadejściem chłodnego sezonu nasza  uwaga zostaje jednak lekko uśpiona i zapominamy o właściwej  pielęgnacji tych ważnych części naszego podwórka. To właśnie wtedy  działanie czynników atmosferycznych zostawić może niekorzystne  ślady w strukturze materiału, które niekoniecznie znikną wraz z  topniejącym śniegiem. Jak więc skutecznie zabezpieczyć betonowe  nawierzchnie w ogrodzie ?

Do zabezpieczenia tego typu powierzchni najlepiej zastosować specjalistyczne preparaty, które przez całą zimę będą chroniły naszą przydomową przestrzeń. W tym celu firma Polbruk opracowała innowacyjny, szybkoschnący środek Polbruk Efekt.

Jest on płynnym, nie zawierającym rozpuszczalnika, impregnatem przeznaczonym do kostki brukowej, płyt tarasowych, ogrodzeń i ogrodowych elementów dekoracyjnych. Powierzchnie pokryte POLBRUK EFEKT stają się odporne na działanie czynników atmosferycznych, na wszelkiego rodzaju zabrudzenia, nie chłoną oleju oraz wody. Jest to istotne nie tylko ze względów estetycznych, ale również bezpieczeństwa – zwłaszcza zimą, zabezpieczone elementy nie nasiąkają wodą, minimalizując w ten sposób ryzyko pęknięcia poszczególnych elementów. Dodatkowo, struktura powierzchni betonu pozostaje nienaruszona, dlatego też nie musimy obwiać się, że impregnat spowoduje zmiany jej zabarwienia lub  ją nabłyszczy. Środek wnika głęboko w impregnowaną powierzchnię i jest odporny na alkalia, a jednocześnie umożliwia oddychanie betonu. Schnie zaledwie 20 minut – wyjaśnia Wojciech Średniawa, projektant firmy Polbruk. Co istotne już po 24 godzinach od zastosowania impregnatu Polbruk Efekt można bez obaw korzystać z zaimpregnowanych powierzchni.

Warto przed nadejściem zimy zadbać o wszystkie elementy przydomowych przestrzeni, również o te betonowe, aby przez długi czas cieszyły nas one swoim zadbanym wyglądem i były ozdobą naszych domów. Z pewnością pomoże nam w tym impregnat Polbruk Efekt, który skutecznie uchroni przed przeciwnościami zimowej aury.

Polbruk S.A.

Polbruk S.A. – część irlandzkiej grupy CRH plc – specjalizuje się w wytwarzaniu najwyższej jakości kostki brukowej, betonowych wyrobów drogowych i innych elementów małej architektury. Od ponad 20 lat dostarczamy Państwu materiały do aranżacji pięknych i trwałych nawierzchni, a wsparcie ze strony CRH – jednego z największych dystrybutorów materiałów budowlanych na świecie – pozwala nam wciąż się rozwijać i dążyć do tego, by kreowane przez nas przestrzenie nabierały niezwykłego charakteru. Polbruk S.A. jest największym producentem kostki i wyrobów drogowych w Polsce. Nasze produkty są powszechnie rozpoznawalne i dostępne na terenie całego kraju. Pozycja lidera zobowiązuje nas do ciągłej rozbudowy sieci dystrybucji, utrzymywania wysokiej jakości i nieustannego poszukiwania nowych rozwiązań. Bogactwo oferowanych kolekcji – ich zróżnicowane wzornictwo – odpowiada aktualnym trendom stylistycznym i daje nieograniczone możliwości realizacyjne.

Polbruk S.A.
Ul. Nowy Świat 16 c
80-299 Gdańsk
www.polbruk.pl
www.facebook.com/Polbruk

Dodane przez: Fly PR

Fly PR
Dodaj komentarz

Data dodania:


Listopad 14, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Salon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: budowa domu

Obejrzyj zdjęcia domowników