Start Arrow Wiadomości Arrow Idealny grzejnik do małego pokoju

Idealny grzejnik do małego pokoju

Niewielki metraż sypialni stanowi duże wyzwanie dla właściciela. Na małej przestrzeni trudno jest funkcjonalnie ustawić niezbędne meble. Ratunkiem w takiej sytuacji może okazać się zmiana miejsca instalacji grzejnika. Dlatego warto przyjrzeć się pionowym modelom marki Purmo, takim jak Narbonne.

Co zrobić w sytuacji, kiedy nie da się przy oknie postawić łóżka ze względu na parapet i znajdujący się pod nim grzejnik? Sytuacja wydaje się nie do rozwiązania. Jednak decydując się na wprowadzenie do budżetu dodatkowej pozycji, takiej jak zakup pionowego, wąskiego grzejnika, można dokonać korzystnych zmian. Wystarczy sprawdzić, czy dysponujemy przestrzenią obok okna, na której można by umieścić funkcjonalny choć niestandardowy grzejnik.

Skandynawska marka Purmo, obecna na polskim rynku od 25 lat, oferuje w swoim portfolio wiele grzejników pionowych: dekoracyjnych, płytowych, kolumnowych do instalacji w pokojach mieszkalnych, a także biurowych. Jednymi z najbardziej popularnych modeli są grzejniki Narbonne: Narbonne V, Narbonne V VT, Narbonne VM. Robert Skomorowski, manager produktu: „Grzejniki dekoracyjne Narbonne od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem klientów. Elastyczność w doborze mocy i wymiarów czyni ten model wyjątkowo skutecznym w zapewnianiu komfortu cieplnego nawet w trudnych do aranżacji wnętrzach.”

Purmo Narbonne

Wszystkie modele Narbonne mają elegancki i nowoczesny wygląd, dzięki czemu doskonale prezentują się jako element dekoracji. Wykonane są ze stalowych, 7-cm paneli przekroju prostokątnego, instalowanych z przerwą co 2 mm, co umożliwia elastyczne dostosowanie szerokości grzejnika (od 142 mm do 862 mm) oraz jego wysokości (od 1600 mm do 2200 mm) do wymiaru ściany.

Purmo Narbonne

Narbonne V, Narbonne V VT, Narbonne VM różnią się sposobem podłączenia do instalacji centralnego ogrzewania. Możliwe jest podłączenie boczne lub od dołu z głowicą umieszczoną z boku poza obrysem grzejnika, a także odpodłogowe z zaworem ozdobnym, umieszczonym centralnie pod grzejnikiem.

Wszystkie modele Narbonne objęte są 10 letnim okresem gwarancji oraz posiadają atesty i dopuszczenia jakościowe większości krajów Unii Europejskiej. Marka Purmo umożliwia też zamówienie grzejnika w dowolnym, niestandardowym kolorze, wybranym z palety RAL lub palety kolorów specjalnych dostępnych na stronie: www.purmo.pl.

Dodane przez: BestBrandsPR

BestBrandsPR
Dodaj komentarz

Data dodania:


Wrzesień 27, 2017
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Wnętrza projektów domów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: ogrzewanie domu i mieszkania