Start Arrow Wiadomości Arrow Innowacyjna fuga nowej generacji

Innowacyjna fuga nowej generacji

Aranżując kuchnię, łazienkę, czy taras wybieramy okładziny dostosowane do naszych potrzeb i gustu. Mniejszą wagę przykładamy do fugi, a to ona jest dopełnieniem całości i nadaje ostateczny charakter powierzchniom. Powinna być estetyczna, łatwa w utrzymaniu w czystości i wytrzymała. Takie właściwości oferuje fuga nowej generacji DF 10 Design Fuga Flex.

Firma Sopro Polska udostępniła klientom innowacyjną fugę DF 10 Design Fuga Flex, która oferuje szerokie możliwości w zakresie doboru barw oraz uszlachetnienia złotym lub srebrnym brokatem. Dzięki zastosowanym w procesie produkcyjnym technologiom, DF 10 Design Fuga Flex  jest trwała, bezpieczna i odporna na wilgoć. Produkt jest także przyjazny dla glazurników i wykonawców, którzy mogą wykonywać swoje prace znacznie sprawniej, dzięki krótkiemu czasowi wiązania oraz plastycznej strukturze fugi. DF10 Design Fuga Flex produkowana jest z cementu glinkowego, który zapewnia idealną gładkość materiału, odporność na przenikanie zabrudzeń i tworzenie się osadów wapiennych. Dzięki unikalnej strukturze, zaprawa charakteryzuje się jednolitym i trwałym kolorem oraz dużą elastycznością, ułatwiającą wykonawcom skuteczne jej formowanie.

DF 10 Design Fuga Flex dostępna jest w 18 kolorach – odcienie beżu, brązu i szarości, które dodatkowo można uszlachetnić złotym lub srebrnym brokatem. Fuga przystosowana jest do wypełniania spoin o szerokości od 1 do 10 milimetrów. Czas dojrzewania wynosi 3-5 minut, natomiast czas użycia to 30-40 minut. Po około 2 godzinach producent dopuszcza możliwość chodzenia po powierzchni, na której zastosowano fugę DF10, a po około 12 godzinach powierzchnię można obciążyć. W sprzedaży dostępne są opakowania 2,5 kg oraz 5 kg. DF 10 Design Fuga Flex dostępna jest w sieci sklepów Leroy Merlin oraz innych renomowanych sklepach budowlanych na terenie całego kraju.

Autor: Materiały prasowe


Wszystkie komunikaty (1092)

Dodane przez: Wiadomości z rynku

Wiadomości z rynku
Dodaj komentarz

Data dodania:


kwiecień 10, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Małe Mieszkanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

  • Nowoczesny Plafon Kantoor Gray

  • Promocja

    Mop chenille z kijem teleskopowym 120 cm

  • Kinkiet HILTON SILVER TK Lighting + gratis żar...

  • Lampa wisząca Wire White 3pł.

  • Listwa Snow 3pł. spot czarny