Start Arrow InspiracjeArrow Innowacyjne oświetlenie dbające o środowisko

Innowacyjne oświetlenie dbające o środowisko

Holenderska marka It’s About RoMi zdobyła uznanie na całym świecie perfekcyjnym wykonaniem, znakomitym designem oraz przystępną ceną lamp, których późniejsze użytkowanie nie będzie szkodzić naturze. Przejawem troski o środowisko producentów jest przede wszystkim szybkie wdrażanie najnowszych i energooszczędnych technologii oraz stosowanie materiałów, nadających się do recyclingu.

Warto dodać, iż firma corocznie wypuszcza kolekcję Good&Mojo. Część dochodu z każdej lampy z serii przekazuje fundacji WakaWaka, która pozyskane pieniądze przeznacza na dostarczenie oświetlenia solarnego ludziom z dalekich zakątków świata, nie mających dostępu do prądu i innych udogodnień cywilizacyjnych.

Właśnie odbyła się premiera najnowszej kolekcji Good&Mojo. Znajdziemy w niej lampy wiszące, podłogowe i stołowe, między innymi modele Tuvalu, Kalimantan, Komodo, Palawan, Madagaskar, Iguazu, Murano i Mont Blanc. Wszystkie zostały wykonane ręcznie (w całości albo w części) z dbałością o najdrobniejsze detale, z takich materiałów jak: bambus, wiklina, szkło z recyklingu, papier z przetworzonej makulatury, korek, len z ekologicznych upraw czy juta. Ich proste formy o idealnych proporcjach oraz emitowane przez nie delikatnie rozproszone światło będą piękną ozdobą każdego nowocześnie urządzonego wnętrza.

Zobacz więcej: https://www.dutchhouse.pl/nowosc

It’s About RoMi

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


Luty 20, 2019
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Pokój dziecka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: wykańczanie