Start Arrow Projekty domówArrow Innowacyjne projekty domów parterowych

Innowacyjne projekty domów parterowych

Domy parterowe, mieszczące wszystkie pomieszczenia na jednej kondygnacji, zazwyczaj wiążą się z większą powierzchnią zabudowy. Nie jest to jednak reguła. Niektóre powierzchnie domów parterowych powstały z myślą o wąskich działkach. W naszej kolekcji domów parterowych zwracamy uwagę na Państwa potrzeby i oferujemy szereg, ciekawych rozwiązań architektonicznych, które z pewnością przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym Klientom. Zachęcamy więc do zapoznania się z katalogiem projektów domów parterowych!

Projekt APP Domidea 59 CE (DOM PO1-92) to bardzo nowoczesny dom parterowy, o kwadratowej bryle, pokryty czterospadowym dachem. Jasna elewacja budynku została wykończona drewnianymi i kamiennymi detalami, które podkreślają innowacyjną charakterystykę projektu. Dużym atutem projektu jest zadaszony taras, ulokowany z tyłu domu, który posiada bezpośrednie wyjście z salonu, będąc jego przedłużeniem. Po prawej stronie od wejścia mieści się jednoprzestrzenny pokój, który łączy ze sobą: otwartą kuchnię z wyspą, jadalnię oraz salon. Naprzeciwko salonu zaprojektowano niewielką toaletę, dedykowaną gościom. Po lewej stronie od wejścia zaś mieści się strefa nocna. To w niej znajdziemy: dwie sypialnie i dużą łazienkę z wanną i z prysznicem. Co ciekawe, jedna z sypialni posiada własną łazienkę i garderobę. Całość uzupełniają: pomieszczenie gospodarcze oraz wygodny, dwustanowiskowy garaż. Projekt posiada możliwość adaptacji strychu na dodatkowe pokoje. 

Kolejnym, atrakcyjnym projektem domu parterowego jest projekt APP Domidea 3w3 CE (DOM PO1-91). To nasza absolutna nowość! Jasna elewacja budynku została uzupełniona ciemną okładziną klinkierową. Zadaszona strefa wejściowa natomiast pokryta została drewnem. Całość prezentuje się spójnie i nowocześnie. Narożne okno i liczne przeszklenia doświetlają naturalnym światłem wnętrze. Rozkład funkcjonalny domu jest bardzo podobny do poprzedniego projektu. Po prawej stronie od wejścia mieści się strefa dzienna, a po lewej – nocna. W części nocnej mamy natomiast dostęp do pięciu sypialni. Jedna z nich ma osobną garderobę. Stefę nocną uzupełnia duża łazienka z wanną i z prysznicem. W korytarzu znalazło się miejsce na szafę pod zabudowę oraz niewielką toaletę. Zadaszony taras i dwustanowiskowy garaż to dodatkowe atuty projektu. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


Lipiec 16, 2020
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Salon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty