Start Arrow Projekty domówArrow Innowacyjne projekty domów z płaskim dachem…

Innowacyjne projekty domów z płaskim dachem…

Domy z płaskim dachem są wyrazem nowoczesnej architektury. Płaski dach podkreśla innowacyjny charakter projektu. Budynki mieszkalne z płaskim dachem dedykowane są tym, którzy podążają na najnowszymi trendami architektonicznymi. W naszej rozbudowanej kolekcji pojawiło się kilka, ciekawych projektów domów z płaskim dachem. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

PPE Charyzmatyczny D17 CE (DOM EG1-77) to propozycja nowoczesnego domu z płaskim dachem, która łączy ze sobą klasyczną elegancję i funkcjonalność. Dom ten przeznaczony jest dla pięcioosobowej rodziny. Na parterze zaprojektowano strefę dzienną w postaci wysokiego salonu z wyjściem na taras oraz części niższej salonu z kominkiem, jadalnią oraz kuchnią. Bezpośrednio z wiatrołapu można przejść do garderoby i dalej do pomieszczenia technicznego i dwustanowiskowego garażu. Na tej samej kondygnacji zlokalizowano również gabinet, mogący pełnić funkcję pokoju gościnnego, oraz łazienkę z prysznicem. Na piętrze natomiast przewidziano dwa pokoje sypialniane, dedykowane dzieciom oraz przynależącą do nich łazienkę, a także przestronną sypialnię dla gospodarzy z osobną łazienką i z garderobą. Niewątpliwym atutem projektu są dwa tarasy. Jeden z wyjściem z sypialni gospodarzy i drugi – z wyjściem z korytarza i z pokoju dziecka. Jasna elewacja budynku została wzbogacona o drewniane elementy stolarki okienno-drzwiowej.  

Innym, ciekawym projektem domu z płaskim dachem jest projekt PPE Efektowny D20 CE (DOM EG1-78).To dom piętrowy, który charakteryzuje się innowacyjną architekturą i zwartą konstrukcją. Funkcjonalność domu zapewnia wysoki komfort życia jego domowników. Bryłę budynku stanowią wzajemnie przenikające się elementy oraz frontowa rama, która podkreśla nowoczesną stylistykę projektu. Co więcej, przestronna strefa dzienna posiada liczne przeszklenia. Po prawej stronie od wejścia mieści się garderoba i nieduża łazienka. Dalej zaprojektowano: otwartą kuchnię z wyspą, jadalnię i salon. Na tej samej kondygnacji przewidziano także: kotłownię i przestronny, dwustanowiskowy garaż. Na piętrze natomiast mieści się strefa nocna, dedykowana gospodarzom. To w niej znajdziemy: cztery sypialnie, łazienkę z wanną i pralnie. Największa z sypialni posiada osobną łazienkę i garderobę. Prostą bryłę budynku pokryto jasną elewacją, którą zdobią drewniane detale oraz francuskie balkony. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


Lipiec 3, 2020
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Małe Mieszkanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty