Start Arrow Wiadomości Arrow Innowacyjne sposoby na szybki remont

Innowacyjne sposoby na szybki remont

Remont ma na celu odświeżenie i przywrócenie funkcjonalności oraz eleganckiego wyglądu naszego domu lub mieszkania. Wiąże się jednak z pewnymi uciążliwościami, których czasami nie sposób ominąć. Z tych względów wiele osób odkłada na później, bądź często w ogóle rezygnuje z planów remontowych. Podpowiadamy  co zrobić, aby maksymalnie przyspieszyć niektóre prace i skrócić czas budowlanej rzeczywistości.

Prace budowlano-remontowe rzadko kiedy należą do najczystszych i zazwyczaj wymagają zabezpieczenia znajdujących się w pomieszczeniu przedmiotów – ich wyniesienia, bądź przykrycia. Dodatkowo, porozkładane narzędzia sprawiają, że całość zaczyna przypominać plac budowy. Z wielu względów taka sytuacja nie należy do najwygodniejszych, zwłaszcza, jeśli musimy mieszkać w remontowanym domu lub szybko się do niego wprowadzić. Z myślą o takich sytuacjach stworzone zostały innowacyjne preparaty firmy Den Braven, które znacznie przyspieszą niektóre prace i pozwolą szybciej uporać się z remontowymi zadaniami.

Malowanie w jeden dzień

Malowanie to jeden z prostszych i tańszych sposobów na odświeżenie lub diametralną zmianę wyglądu mieszkania. Położenie nowej farby to jednak nie jedyne zadanie, które wykonać trzeba, aby osiągnąć efekt nieskazitelnie gładkiej ściany. Odpowiednie przygotowanie podłoża i usunięcie wszystkich ubytków w postaci rys, pęknięć, dziur i szczelin, zwłaszcza w przypadku ciemnych kolorów, jest bardzo ważne. Rezygnujemy często z wypełnienia tego typu miejsc ze względu na czas potrzebny do wyschnięcia i związania akrylu, a niestety skutki tego szybko niweczą efekt naszych prac. Problem ten rozwiązuje rewolucyjny Akryl Natychmiast Malowalny firmy Den Braven, który pozwala na maksymalne skrócenie czasu prowadzonych prac. Jego innowacyjne właściwości pozwalają na pokrywanie farbą wypełnionych miejsc natychmiast po jego nałożeniu tzw. metodą „mokre na mokre”, dzięki czemu od razu możemy przystąpić do malowania ścian i nie musimy czekać na wyschnięcie preparatu. Dodatkowo, technologia UCA®,w której został wykonanyakryl firmy Den Braven (z ang. Unique Compatibility Additives) oznacza znakomitą kompatybilność pomiędzy uszczelniaczem a farbą. W efekcie daje to możliwie najlepszy efekt końcowego wymalowania, czyli idealne pokrycie fug akrylowych, bez spękań, rys czy odbarwień w powłoce farb wodnych, hybrydowych czy syntetycznych.

Mocowanie w mgnieniu oka

Uciążliwość prac remontowych odczuć można również w przypadku mocowania różnego rodzaju elementów, zwłaszcza tych mocno obciążonych, które wymagają solidnego zabezpieczenia. W takich wypadkach konieczne jest wiercenie i montaż na kołki lub też przyklejenie przedmiotów, ale tutaj zazwyczaj konieczne jest odczekanie czasu na związanie kleju. Można to jednak skutecznie wyeliminować i przyspieszyć wykorzystując super silny klej Mamut Glue firmy Den Braven, który trzyma natychmiast z siłą mamuta elementy obciążone nawet do 22kg/m². Omijamy w ten sposób konieczność budowania konstrukcji podtrzymujących i znacznie skracamy czas budowy. Warto również podkreślić, że klej Mamut Glue jest bardzo wszechstronny, dlatego dobrze sprawdza się w różnych zadaniach. Z jego pomocą przykleimy lustra, okładziny kamienne, izolacje styropianowe, dachówki, parapety czy inne elementy wymagające solidnego mocowania. Dzięki temu że jest gęsty i lepki, nie spływa nawet z pionowych powierzchni. Unikniemy więc konieczności podtrzymywania przedmiotów w niewygodnej dla nas pozycji.

Produkty takie jak Akryl Natychmiast Malowalny czy klej Mamut Glue firmy Den Braven to środki, które mają ułatwić prace remontowe i zachęcić osoby, które dotąd odkładały je na później. Przy użyciu innowacyjnych metod remont stanie się prawdziwą przyjemnością, a efekt osiągnięty będzie w mgnieniu oka.

www.denbraven.pl

Den Braven East Sp. z o.o. z siedzibą w Wysogotowie koło Poznania, będąca oddziałem Grupy Den Braven, od kilkunastu lat zajmuje się propagowaniem nowoczesnych technik uszczelniania w Polsce i w Europie Wschodniej. Holding Den Braven jest uznanym światowym liderem technologii uszczelnień. Dzięki nowoczesnym fabrykom, zaawansowanym produktom i aktywności doświadczonego personelu w kilkudziesięciu oddziałach handlowych, marka Den Braven jest dziś rozpoznawalna na całym świecie, ciesząc się sympatią i zaufaniem profesjonalistów.Różnorodność i wysoka jakość produktów Den Braven gwarantuje ich szerokie zastosowanie w budownictwie, przemyśle, motoryzacji, szklarstwie i gospodarstwie domowym.W ofercie Den Braven East znajduje się szeroki wybór mas uszczelniających, w tym popularnych silikonów, akryli, pianpoliuretanowych, klejów montażowych, HD-polimerów, akcesoriów do ich użycia oraz innych wyrobów chemii budowlanej, przemysłowej i samochodowej.

Źródło:Den Braven

Den Braven
Wszystkie komunikaty (1095)

Dodane przez: Fly PR

Fly PR
Dodaj komentarz

Data dodania:


Lipiec 5, 2016
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Sypialnia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 • Promocja

  TK Lighting Lampa Wisząca Backaz Gray III + gr...

 • Promocja

  Inteligentny system oświetlenia Cube

 • Plafon Vaio 5 White

 • Lampa wisząca Wire Black 5pł.

 • Lampa ozdobna SANSEVIERIA

 • Plafon Cloud Gray TK Lighting

 • Nowe

  Komplet Dywaników Łazienkowych Montana 01 Sza...

 • Promocja

  Lampa podłogowa trójnóg Awena Mix