Start Arrow Wiadomości Arrow Innowacyjny wideotelefon IP na bazie systemu Android™

Innowacyjny wideotelefon IP na bazie systemu Android™

Impet Telcom wprowadza na polski rynek nowy, innowacyjny wideotelefon IP na bazie systemu Android ™ marki Grandstream – GXV3240.

Grandstream GXV3240 to sposób na połączenie typowych funkcji komunikacji biurowej z możliwością bezpłatnego prowadzenia wideokonferencji w jakości HD, obsługą popularnych aplikacji biznesowych, takich jak np. Microsoft Lync™ i Skype™ oraz wszechstronnymi funkcjami VoIP.

Dostęp do szerokiego wachlarza rozwiązań i funkcji w połączeniu z atrakcyjną ceną, sprawiają, że GXV3240 to kolejne urządzenie marki Grandstream dobrze dopasowane do oczekiwań i możliwości małych i średnich przedsiębiorstw. Wideotelefon zapewnia dostęp do 6 linii, 6 kont SIP z obsługą 11 języków. Wyposażony jest w pojemnościowy ekran dotykowy o przekątnej 4.3 cala, zapewniający wygodę użytkowania. Działa na bazie systemu operacyjnego Android 4.2, gwarantującego dostęp do setek tysięcy aplikacji w sklepie Google Play. Obsługuje najważniejsze standardy wideotelefonii oraz popularne aplikacje wideo, takie jak Skype™, Microsoft Lync™ i Google Hangouts. Ma 2 porty sieciowe w standardzie Gigabit z technologią Power over Ethernet, zintegrowaną łączność WiFi, łączność Bluetooth, umożliwiająca łatwą wymianę danych i przekierowanie połączeń na telefony komórkowe. Wyposażony jest też w kamerę CMOS, umożliwiającą wideopołączenia w jakości HD.

Odpowiada na specyficzne potrzeby zarówno pracowników biurowych, jak i pracowników mobilnych i gwarantuje tym samym stworzenie wyjątkowo produktywnego środowiska pracy.

(Grandstream GXV3240)

Sugerowana cena detaliczna GXV3240: 707 zł netto

Autor: Materiały prasowe


Wszystkie komunikaty (818)

Dodane przez: Wiadomości z rynku

Wiadomości z rynku
Dodaj komentarz

Data dodania:


lipiec 7, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

  • Lampa sufitowa Cubus 4pł. TK Lighting + gratis...

  • Promocja

    Plafon Various Biało-szaro-biały Kolor apli: ...

  • Promocja

    Zwis Burn Black 1 pł.