Start Arrow Wiadomości Arrow Inspirująca nowość na Targach Mieszkań i Domów 2017

Inspirująca nowość na Targach Mieszkań i Domów 2017

Innowacyjne technologie, nowoczesny design, najnowsze trendy wystroju wnętrz – wszystko to czeka na gości Targów Mieszkań i Domów 2017, które w lutym i marcu odbędą się w pięciu największych miastach w Polsce. Wśród tegorocznych wystawców po raz pierwszy pojawi się także firma ASSA ABLOY – światowy lider w segmencie zabezpieczeń elektromechanicznych, takich jak kontrola dostępu i automatyka drzwiowa.

Smart Home – Smart Lock

ENTR – zamek sterowany smartfonem, fot. ASSA ABLOY

Targi mieszkaniowe to doskonała okazja dla wszystkich planujących zakup lub remont mieszkania na poznanie najnowszej oferty ponad 100 wystawców, biorących udział w imprezie. Warszawa, Poznań i Wrocław to tylko niektóre z miast, w których odbędzie się to wydarzenie. Organizatorzy dołożyli wszelkich starań, by zagwarantować zwiedzającym szereg atrakcji, w tym m.in. rabaty dla uczestników targów, spotkania z ekspertami i specjalne strefy wystawowe. W jednej z nich – Smart Home – goście targów zyskają możliwość zapoznania się z najnowszą propozycją od ASSA ABLOY – zamkiem ENTR.

Urządzenie to jest nowatorskim połączeniem zaawansowanej technologii z wysokim poziomem bezpieczeństwa. Zamek – kompatybilny z większością rodzajów, typów i wymiarów drzwi – pozwala otwierać je na wiele sposobów, a także nadawać dostęp innym użytkownikom. Udział ASSA ABLOY w imprezie to jeden z elementów zakrojonej na szeroką skalę ogólnopolskiej kampanii pod hasłem „ENTR – era smart locka. W ramach jej realizacji artykuły promujące zamek pojawią się w prasie, na portalach internetowych oraz na najpopularniejszych blogach.

Terminarz targów:

  • Warszawa 4-5 lutego 2017
  • Poznań 25-26 lutego 2017
  • Kraków 25-26 lutego 2017
  • Trójmiasto 4-5 marca 2017
  • Wrocław 11-12 marca 2017

Technologia bezprzewodowa, fot. ASSA ABLOY

Źródło:Assa Abloy

Assa Abloy
Wszystkie komunikaty (7763)

Dodane przez: Sfera Group

Sfera Group
Dodaj komentarz

Data dodania:


styczeń 31, 2017
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Małe Mieszkanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: domy inteligentne