Start Arrow Wiadomości Arrow Instalatorzy Wolf GmbH zwiedzili siedzibę firmy

Instalatorzy Wolf GmbH zwiedzili siedzibę firmy

Połączenie przyjemnego z pożytecznym – tak w skrócie można podsumować wizytę instalatorów firmy Wolf Technika Grzewcza sp. z o.o. w niemieckim Mainburgu. Uczestnicy wydarzenia, odbywającego się w dniach 8-10 października, zwiedzili fabrykę producenta urządzeń grzewczych, solarnych i wentylacyjnych oraz wzięli udział w lokalnym festiwalu piwa.

Fabryka Wolf w Mainburgu

Fabryka Wolf w Mainburgu

Organizując kolejny już wyjazd do fabryki urządzeń Wolf  chcieliśmy docenić naszych partnerów i pogłębić dotychczasową współpracę – podkreśla Justyna Kieszek, Kierownik Marketingu. Dla instalatorów z całej Europy była to z kolei okazja do lepszego poznania firmy, jej historii, potencjału i planów rozwoju. Zaproszeni nie tylko zwiedzili jedyną fabrykę Wolf na świecie, ale też zapoznali się z procesem produkcji i najnowszymi technologiami w tym zakresie. Mieli również możliwość wymienić się doświadczeniami i porozmawiać o najnowszych rozwiązaniach dotyczących instalacji urządzeń grzewczych i solarnych. Wielu z nich podkreślało, że dzięki tej wizycie zdobyli nową wiedzę i umiejętności, które będą mogli wykorzystać w swojej pracy.

Po długiej podróży i intensywnym dniu spędzonym w fabryce Wolf GmbH uczestnicy wyjazdu wzięli udział w Gallimarkt –  lokalnym festiwalu piwa, wzorowanym na słynnym Oktoberfeście. Wspólna zabawa była okazją do spróbowania lokalnych piw i potraw, poznania bawarskich zwyczajów i nawiązania nowych znajomości. Spośród wszystkich gości najsilniejszą, czterdziestoczteroosobową reprezentację stanowili Polacy.

Firma Wolf GmbH swoje początki datuje na rok 1963, kiedy to w niemieckim mieście Mainburg rozpoczęła produkcję urządzeń do osuszania chmielu. Późniejsze lata przyniosły dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa i otwarcie się na nowe dziedziny działalności. Dziś Wolf GmbH jest liderem wśród producentów urządzeń grzewczych, solarnych, wentylacyjnych i solarnych, a także pierwszą firmą, która wprowadziła 5-letnią gwarancję na urządzenia grzewcze i solarne. Przedsiębiorstwo stało się także prekursorem swojej branży i jako pierwsze wprowadziło w Niemczech certyfikację produkcji zgodną z normą ISO 9001. Długa lista obiektów referencyjnych stanowi dla firmy powód do dumy i jest potwierdzeniem, iż oferowane produkty charakteryzują się najwyższą niemiecką jakością.

Wolf Technika Grzewcza Sp. z o.o.
Sokołów, ul. Sokołowska 36
05-806 Komorów k. Warszawy
tel. 22 720 69 01
fax 22 720 69 02
email: wolf(at)wolf-polska.pl

Dodane przez: Fly PR

Fly PR
Dodaj komentarz

Data dodania:


październik 27, 2015
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Salon

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: instalacje