Start Arrow Wiadomości Arrow Inteligentne zarządzanie dostępem – depozytor kluczy Traka 21 od Assa Abloy

Inteligentne zarządzanie dostępem – depozytor kluczy Traka 21 od Assa Abloy

Skuteczne zarządzanie kluczami, bezpieczna obudowa i dotykowy interfejs – tak w skrócie opisać można nowy depozytor Traka21 oferowany przez Assa Abloy. Zastosowanie nowoczesnej technologii znacznie poprawia komfort użytkowania i umożliwia perfekcyjne kontrolowanie dostępu do kluczy.

Nowoczesny system

Traka21 to najnowszy produkt w ofercie firmy Assa Abloy – światowej klasy producenta systemów zabezpieczeń kluczy. To innowacyjne rozwiązanie dedykowane małym i średnim firmom, a także salonom samochodowym, muzeom i wszelkiego rodzaju urzędom w których dostęp do poszczególnych kluczy mają różne osoby, a nad całością trzeba bezpiecznie zapanować. Depozytor Assa Abloy umożliwia efektywną i prostą kontrolę nad 21 kluczami/pękami kluczy. Każdy ze zdefiniowanych użytkowników posiada swój indywidualny kod PIN, za pomocą którego uzyskuje dostęp do depozytora, w którym znajdują się podświetlone gniazda. Po poprawnej autoryzacji, zielona dioda LED informuje go, które klucze może zabrać, a czerwona sygnalizuje do których dostęp jest zablokowany. Klucze zamocowane są do elektronicznych czipów (iFobów) za pomocą specjalnej plomby. Każdy z iFobów posiada unikalne ID umożliwiające jego identyfikacje w systemie.

Bezpieczeństwo i technologia

Traka21 w doskonały sposób łączy w sobie zalety produktów typu stand-alone wraz z technologią RFID. Wysoka jakość zastosowanych materiałów i przemyślana konstrukcja ze schowanymi mocowaniami i zawiasami są gwarancją wytrzymałości i bezpieczeństwa depozytora. Dotykowy interfejs jest bardzo intuicyjny i nie przysparza najmniejszych problemów użytkownikom. Traka21 nie wymaga połączenia z serwerem lub siecią, a wspomniane wyżej niewidoczne mocowanie zapewnia solidny montaż do ściany. Co ciekawe, wszystkie raporty zdarzeń dostępne są z poziomu ekranu, ale mogą także być eksportowane na pamięć USB. W systemie mamy możliwość wybrania 10 języków (w tym polskiego), więc w firmach z zatrudnionymi osobami pochodzącymi z innych krajów nie powinny pojawiać się problemy ze sprawnym posługiwaniem się depozytorem.

Źródło:Assa Abloy

Assa Abloy
Wszystkie komunikaty (6586)

Dodane przez: Sfera Group

Sfera Group
Dodaj komentarz

Data dodania:


Wrzesień 11, 2015
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Salon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty