Start Arrow Wiadomości Arrow Inteligentny wizjer elektroniczny

Inteligentny wizjer elektroniczny

Wizjer drzwiowy to standardowy element wyposażenia niemal każdych drzwi wyjściowych. Wraz z przekształcaniem się naszych mieszkań w tzw. domy inteligentne, tradycyjne judasze są coraz częściej zastępowane przez nowoczesne odpowiedniki. Elektroniczny wizjer DDV 5000 marki Yale, tak jak pozostałe elektroniczne sprzęty z branży zabezpieczeń, stanowi duże udogodnienie dla mieszkańców, lecz przede wszystkim zwiększa ich bezpieczeństwo.

Elektroniczny wizjer DDV 5000 marki Yale jest prostą w montażu alternatywą dla tradycyjnego rozwiązania. Urządzenie składa się z kamery, którą umieszcza się po zewnętrznej stronie drzwi oraz 3,5 calowego ekranu LED, który montujemy wewnątrz. Kamera oferuje szeroki kąt widzenia, 110 stopni, i przekazuje na żywo obraz zza drzwi. Obraz dodatkowo jest zapisywany, wraz z datą i godziną, na 500 MB karcie pamięci SD – dzięki temu możemy sprawdzić, kto dzwonił do drzwi, gdy nikogo nie było w domu. Dzięki kamerze na podczerwień mamy także możliwość wykonywania zdjęć w nocy.

Urządzenie jest bardzo łatwe w obsłudze. Co ważne, wizjer jest zintegrowany z dzwonkiem drzwiowym – po naciśnięciu przycisku, uruchamia się wyświetlacz. DDV 5000 jest zasilany na baterie, można montować go na drzwiach o grubości od 40 do 70 mm.

DDV 5000, cena (brutto): 520 zł

(DDV 5000, fot. Yale)

Autor: Materiały producenta


Wszystkie komunikaty (6574)

Dodane przez: Wiadomości z rynku

Wiadomości z rynku
Dodaj komentarz

Data dodania:


Marzec 13, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Salon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: okna i drzwi