Start Arrow WnętrzaArrow Jak często zmieniać aranżację wnętrza?

Jak często zmieniać aranżację wnętrza?

Zastanawiam się nad zmianą wystroju mojego mieszkania – pisze czytelniczka. – Bardziej skłania mnie do tego „pogoń za trendami” niż faktyczna ochota zmieniania czegokolwiek. Podoba mi się moje mieszkanie i dobrze się w nim czuje. Jak często należy zmieniać aranżację, czy są reguły?

(Drobne elementy dekoracyjne pomogą nam odświeżyć wygląd pomieszczeń)

(Drobne elementy dekoracyjne pomogą nam odświeżyć wygląd pomieszczeń)

Moda zmienia się sezonowo, jednak remont mieszkania to nie to samo, co zakup nowych butów. Jeżeli budżet nam na to pozwala oraz mamy cierpliwość, by znosić bałagan, który w czasie zmiany aranżacji jest raczej nieunikniony, odświeżenie wystroju możemy przeprowadzać, gdy tylko znudzi nam się wygląd pomieszczeń.

Osoby, które wybudowały nowy dom jednorodzinny, najczęściej pierwszy remont czy zmianę aranżacji – w mniejszym lub większym stopniu – przeprowadzają po około 5 latach po przeprowadzce.

Wystrój, a także wyposażenie wnętrz zmienia się również wtedy, kiedy przestaje być ono funkcjonalne. Najczęściej ma to związek ze zmianami w naszym życiu. Często pojawienie się dziecka wymusza na nas zaadaptowanie pokoju hobby na pokój dziecięcy.

Jeżeli nie mamy zgromadzonych odpowiednich funduszy, a pożyczka na remont nie wchodzi w grę, najprostszym sposobem na odświeżenie naszego domu czy mieszkania jest malowanie ścian. Stara kanapa, stojąca na tle lśniącej czystością nowej ścianie będzie wyglądała od razu lepiej. Dodatkowo, jeśli nałożymy na nią nową narzutę lub dekoracyjne poduchy – szybko i niedrogo zmienimy wystrój wnętrza.

Dodane przez: martah

martah
Dodaj komentarz
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

  • Lampa wisząca BOBI 1 BLACK

  • TK Lighting Lampa podłogowa Wire Gray

  • Lampa wisząca Awena Jungle

  • Lampa wisząca Dalwik Dąb Rustykalny

  • Lampa wisząca pikowana Luna NEW Biała

  • Lampa wisząca Print Wiosenny Ogród Miedziany

  • Promocja

    Lampa wisząca Awena Czarna Lava + poszewka na ...

  • Lampa Downlight Tuba TB CLEO LED 100 12W biała