Start Arrow InstalacjeArrow Jak dogrzać łazienkę?

Jak dogrzać łazienkę?

Lato zbliża się wielkimi krokami. Temperatury rosną, a my cieszymy się piękną pogodą. Jednak także latem zdarzają się chłodniejsze dni, a nawet tygodnie. Grzejniki w mieszkaniach już nie grzeją, a w łazience panuje wówczas nieprzyjemny chłód. Na szczęście istnieje szybki sposób, aby przynajmniej w łazience zaznać trochę „wakacyjnego ciepła”, zwłaszcza gdy brakuje go na dworze.

(fot. Purmo)

(fot. Purmo)

Wszyscy życzymy sobie słonecznej i upalnej pogody w okresie wakacyjnym. Jednak ostatnie lata pokazały, że aura lubi robić nieprzyjemne niespodzianki. Zamiast cieszyć się słońcem, zakładamy ciepłe swetry i kurtki przeciwdeszczowe. Kiedy na dworze temperatura spada poniżej 20ºC w pokojach mieszkalnych nie jest za zimno, jednak w łazience, zwłaszcza podczas chłodnych wieczorów i poranków, przydałoby się kilka dodatkowych stopni ciepła. Miło byłoby także pozbyć się wilgoci, a po kąpieli sięgnąć po ciepły ręcznik…

Na szczęście istnieje sposób na szybkie i wygodne dogrzanie łazienki, bez uruchamiania systemu ogrzewania w całym mieszkaniu.

Grzałka elektryczna pozwala nam korzystać z ciepłych kolektorów grzejnika łazienkowego przez cały rok, niezależnie od sezonu grzewczego.

Ma to dwie podstawowe zalety: po pierwsze: grzejnik łazienkowy z podłączoną grzałką, także poza sezonem grzewczym służy jako poręczna suszarka do wilgotnych rzeczy. Po drugie: gdy wiosna lub lato są zimne, możemy dogrzać łazienkę i uchronić się przed gęsią

(fot. Purmo)

(fot. Purmo)

skórką podczas kąpieli. – mówi Robert Skomorowski, odpowiedzialny za grzejniki łazienkowe w firmie Purmo.

Grzałka elektryczna montowana wewnątrz grzejnika, nie zabiera dodatkowego miejsca, jest bezpieczna i oszczędna w użytkowaniu. Dzięki prostej konstrukcji pokrętło nie sprawia kłopotów z ustawieniem pożądanej temperatury. Wbudowany pierścień świetlny sygnalizuje pracę grzałki, dzięki czemu zawsze wiemy, kiedy grzałka jest włączona. Grzałka ma siedmiostopniową regulację temperatury w zakresie od 7 do 70°C. Moc grzałki dobiera się stosownie do mocy grzejnika. Wystarczy przekręcić i już po chwili nasz grzejnik staje się jest ciepły, a w łazience panuje komfortowa temperatura.

Dodane przez: martah

martah
Dodaj komentarz
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
1
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Małe Mieszkanie

Komentarze

Najnowsze komentarze

kriso Odpowiedz 2015-08-12 00:54:27

Jeśli powierzchnia jest niewielka i dobrze zaizolowana, a instalacja grzewcza nie daje wielkiego pola manewru, to do okazyjnego dogrzewania wystarczy prosty gazowy ogrzewacz pomieszczeń np. od mory.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

  • Nowoczesny Plafon Kantoor Gray

  • Lampa wisząca Galaxy 1649

  • Kinkiet Maja Gray

  • Lampa wisząca Artwood Dąb 6pł.

  • Lampa Biurkowa Vaio White

  • Lampa podłogowa Maja Black