Start Arrow WnętrzaArrowPozostałe wnętrzaArrow Jak urządzić mały przedpokój…?

Jak urządzić mały przedpokój…?

Przedpokój to obok salonu bardzo reprezentatywne pomieszczenie. To pierwszy pokój, w którym znajdujemy się, wchodząc do domu. Wato więc zadbać o jego wyjątkowy wygląd. A co, jeśli przedpokój jest niewielkich rozmiarów? Podpowiadamy więc, jak zaaranżować mały przedpokój?

Mały przedpokój wymaga funkcjonalnej aranżacji. Warto więc mądrze zaplanować strefę przechowywania. Zadbaj też o maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Idealnie więc sprawdzi się tutaj szafa z przesuwnymi drzwiami. Zagospodarowana na całej wysokości, pozwoli schować nie tylko ciuchy czy buty oraz wierzchnią, ale również pudła z drobiazgami. 

Innym, praktycznym sposobem na wykorzystanie przestrzeni są pawlacze, a także pudła i pudełeczka. Ich przemyślane rozstawienie, pozwoli zagospodarować pusty kąt w przedpokoju.

O czym jeszcze warto pamiętać? 

W przedpokoju nie powinno także zabraknąć wieszaka oraz dużego lustra. Umeblowanie, które łączy ze sobą różne funkcje, doskonale się tu sprawdzi. Siedzisko może pełnić także funkcję przechowywania obuwia. Szafki narożne również będą ciekawym rozwiązaniem aranżacyjnym. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


maj 10, 2020
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Wnętrza projektów domów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

  • Lampa sufitowa JOKER BLACK/GOLD 2xGU10

  • Lampa wisząca Wire Silver 3pł. TK Lighting

  • Lampa wisząca Galaxy 1646

  • Lampa Flexi Szara w kropeczki 5pł.

  • Plafon Vaio 5 Gray