Start Arrow Wiadomości Arrow Jak urządzić nowoczesną sypialnię?

Jak urządzić nowoczesną sypialnię?

Zdrowy tryb życia to nie tylko aktywność fizyczna i zbilansowana dieta, ale przede wszystkim zdrowy sen w odpowiednich warunkach. Warto zatroszczyć się o odpowiedni wystrój sypialni by stworzyć wnętrze komfortowe, funkcjonalne, a przy tym ułatwiające odpoczynek po dniu pełnym wrażeń. 

Urządzając sypialnię nie warto iść na skróty – bez dobrego łóżka nie ma mowy o wypoczynku. Łóżka z drewna nie mają sobie równych. Są trwałe i niezawodne. Ich dodatkową zaletę docenią w szczególności alergicy – drewno, w przeciwieństwie do metalu, nie elektryzuje się i nie przyciąga kurzu.

Zanim zdecydujemy się na zakup łóżka powinniśmy wziąć pod uwagę również jego wielkość. Jeśli mebel jest przeznaczony dla 2 osób, należy koniecznie zwrócić uwagę czy jest on dostatecznie szeroki, aby umożliwiał swobodną zmianę pozycji obu korzystającym z niego osobom. Ważne są również warunki  fizyczne osób mających w przyszłości z niego korzystać. Wygodna długość to wysokość osoby leżącej + co najmniej 20 cm. Liczy się również sama forma mebla – wysoki zagłówek będzie stanowić stabilne podparcie dla pleców. A łóżko na wyższych nóżkach, w którym powierzchnia spania znajduję się wyżej nad ziemią to łatwiejszy dostęp do każdego zakątka pod łóżkiem, co ułatwia utrzymanie czystości pod spodem.

Sypialnia to nasza oaza prywatności. Tutaj spędzamy prawie jedną trzecią swojego życia, dlatego tak istotne jest, aby zadbać o porządek w pomieszczeniu. Stolik nocny to mały bohater sypialni, dzięki któremu to co niezbędne, gdy kładziemy się spać lub rano wstajemy, jest zawsze pod ręką. To on pozwoli Ci uporządkować przestrzeń wokół łóżka. Idealną towarzyszką dla niego będzie pojemna komoda. W jej szufladach swoje miejsce odnajdą Twoje ubrania czy pościel.

Sypialnia Kvadro Home Concept, Klose

Sypialnia Venice, Klose

Źródło:KMK Kolekcja Mebli Sp. z o.o.

KMK Kolekcja Mebli Sp. z o.o.
Wszystkie komunikaty (5766)

Dodane przez: BestBrandsPR

BestBrandsPR
Dodaj komentarz

Data dodania:


Lipiec 17, 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

Obejrzyj zdjęcia domowników