Start Arrow WnętrzaArrowPokój dziennyArrow Jak w przytulny sposób oświetlić salon?

Jak w przytulny sposób oświetlić salon?

Salon to pomieszczenie, w którym spędzamy najwięcej czasu. Warto więc urządzić go przytulnie i klimatycznie. Za pomocą oświetlenia możemy stworzyć pożądany nastrój we wnętrzu. Jak w przytulny sposób oświetlić salon? Oto nasze wskazówki!

Odpowiednie oświetlenie pozwoli stworzyć wyjątkowy nastrój w salonie. Jak zatem oświetlić to pomieszczenie? O tym poniżej…

Lampy podłogowe 

Lampa podłogowa stanowi tzw. oświetlenie dodatkowe pomieszczenia. W dekoracyjny sposób oświetli salon. Ustawiona obok wygodnego fotela, sprawdzi się idealnie! Można ją włączyć, czytając ulubioną lekturę lub oglądając film. Dzięki niej w salonie panować będzie klimatyczny nastrój. 

Lampki stołowe 

Lampki stołowe w subtelny sposób oświetlą salon. Przytulny blask lampek stołowych, umili Ci niejeden wieczór. Niewielka lampka stołowa zajmuje niedużo miejsca, a jej wyjątkowy abażur będzie piękną ozdobą wnętrza. Można ją ustawić na stoliku kawowym, komodzie oraz na parapecie. Takie oświetlenie doskonale sprawdzi się zarówno w małym, jak i w dużym salonie. 

Kinkiety 

Kinkiety to lampy przeznaczone do salonów, w których rządzi minimalizm. Idealnie sprawdzą się w niedużych pomieszczeniach, bowiem nie zajmują dużo miejsca. Aby je zamontować, nie potrzebujesz dodatkowego stolika czy szafki – wystarczy ściana. Najczęściej kinkiety montuje się nad sofą lub fotelem. Oświetlenie to jest niezwykle praktyczne, ponieważ istnieje możliwość regulacji długiego ramienia tejże lampy. 

 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


grudzień 29, 2021
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Salon

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty