Start Arrow InstalacjeArrowKlimatyzacja i wentylacja w domuArrow Jak walczyć ze smogiem?

Jak walczyć ze smogiem?

Dokuczliwy, nie tylko w okresie zimowym, smog daje się we znaki dusząc i drażniąc nasz układ oddechowy. Dominik Konieczny, ekspert z firmy Brookvent o tym, jak uchronić się przed negatywnymi skutkami smogu.

Bezpieczne oddychanie

Każdego dnia w pomieszczeniach spędzamy między 60 a 90% czasu. Z tego powodu należy zadbać o właściwą jakość wentylowanego powietrza. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie Dział Badawczo Rozwojowy firmy Brookvent opracował innowacyjne rozwiązanie, jakim jest NovaAir – filtr antysmogowy i antyalergenowy, który współpracuje z większością dostępnych na rynku nawiewników okiennych. Filtr chroni przed dostającym się z zewnątrz smogiem, a także przed pyłkami, kurzem, spalinami, grzybami oraz bakteriami. NovaAir zapewnia również ochronę przez owadami, dzięki czemu nie ma konieczności stosowania moskitier okiennych. Skuteczność filtra NovaAir wynika z zastosowania membrany z nanowłókna – tkaniny Respilion®. Membrana zatrzymuje stałe i ciekłe cząsteczki, dzięki czemu stanowi najlepszą ochronę przed zanieczyszczeniami powietrza, infekcjami i alergiami, do naszych pomieszczeń dostaje się przefiltrowane, czyste powietrze.

W trosce o środowisko

Filtr NovaAir to rozwiązanie na lata – nie trzeba niczego wymieniać, wystarczy go regularnie czyścić. W sezonie smogowym zaleca się sprawdzić stan filtra przynajmniej raz w tygodniu i jeśli jest brudny umyć pod bieżącą wodą. Jego konstrukcja umożliwia wysuwanie filtra z ramki montażowej, dzięki czemu jego konserwacja nie wymaga demontażu nawiewnika. Właściwe użytkowanie filtra pozwoli nam cieszyć się czystym powietrzem w domu przez wiele lat.

Zobacz więcej: www.brookvent.pl

Brookvent

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


luty 21, 2019
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: klimatyzacja i wentylacja w domu