Start Arrow WnętrzaArrowKuchniaArrow Jaki stół wybrać do kuchni?

Jaki stół wybrać do kuchni?

W sprzedaży mamy szeroki wybór stołów kuchennych. Wśród nich możemy wyróżnić stoły kwadratowe, stoły prostokątne oraz owalne. Na który z nich się zdecydować? Oto kilka naszych wskazówek…

Prostokątny, kwadratowy czy okrągły? Który stół wybrać?

Wybierając stół do kuchni, postaw na jego fukcjonalność. Najbardziej praktyczne stoły to te z kwadratowym bądź prostokątnym blatem. Idealnie zmieszczą się w każdym rogu. Stoły owalne zaś zajmują dużo miejsca. Są jednak bezpieczniejsze niż stoły kwadratowe czy prostokątne, gdyż nie posiadają kantów. Jeśli dysponujesz małą kuchnią, wybierz stół z rozsuwanym blatem. 

O czym warto pamiętać przed zakupem stołu do kuchni?

Zanim kupisz stół do kuchni, zwróć uwagę na jego wymiary. To niezwykle ważny aspekt, który należy wziąć pod uwagę przed zakupem stołu kuchennego. Standardowa wysokość stołu kuchennego to około 70-75 cm. Wyższe stoły barowe mają wysokość od 110 do 120 cm. Stół przy którym swobodnie oprzesz łokcie na blacie, będzie odpowiedni.

Kolejnym ważnym aspektem przy wyborze stołu do kuchni jest jego trwałość. Solidna podpórka sprawi, że stół nie będzie się chybotał. Zwróć też uwagę na materiał, z którego wykonany jest stół. Wybierz ten, o wysokiej jakości. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


Kwiecień 19, 2021
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty