Start Arrow WnętrzaArrowGalerie WnętrzArrow Jakie kolory w kuchni?

Jakie kolory w kuchni?

Kuchnia jest szczególnym miejscem w naszym domu. Jest to pomieszczenie, które kojarzy się z rodzinnym ciepłem, zatem nie powinno mieć zimnego, „sterylnego” charakteru. Bardzo dużo zależy od kolorystyki, jaką dobierzemy do wnętrza. To, czy urządzimy ją w klasycznych brązach, czy w pastelach zależy przede wszystkim od naszej fantazji. Szeroka gama dostępnych na rynku rozwiązań z pewnością pomoże nam w skomponowaniu odpowiedniej aranżacji.

Klasyczna aranżacja kuchni w odcieniach brązu nada wnętrzu ciepłego i...smakowitego charakteru. Odcienie czekolady, wanilii i karmelu znakomicie pobudzą apetyt.

Autor: Mebin

Zestawienie jasnego błękitu z bielą w kuchni to klasyczny i bardzo optymistyczny zestaw. Aby nie wyglądał zbyt jednolicie, warto go przełamać ciemniejszymi elementami - na przykład część mebli dobrać w kolorze jasnego brązu.

Autor: Monza

Biel i błękit to zestawienie kolorystyczne, dzięki któremu będziemy mieli wrażenie, że w naszej kuchni przez cały rok panuje wiosna.

Autor: Monza

Jeszcze do niedawna uważano, że nie powinno się łączyć czerni z brązem. Powoli zaczyna się już odchodzić od tego przekonania. Meble łączące w sobie te dwa kolory mogą wyglądać bardzo elegancko. Pasują do nich zielone dodatki - dobrze wyglądają serwetki lub zastawa w tym kolorze.

Autor: Mebin

Ciemne meble kuchenne to elegancka, ponadczasowa klasyka. Nie będą wyglądały ponuro, jeśli przełamiemy je brązowymi akcentami.

Autor: Mebin


Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Obejrzyj galerię zdjęć Sypialnia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: galerie wnętrz