Start Arrow Wiadomości Arrow Jasper i RIO, czyli stal i granit w kuchni

Jasper i RIO, czyli stal i granit w kuchni

Z nadchodzącą wielkimi krokami wiosną 2016 pojawiają się nowości, których instalację w nowych, bądź noworemontowanych kuchniach właśnie teraz warto rozważyć. Funkcjonalne zlewozmywaki są przecież nieodzownymi elementami wyposażenia współczesnych kuchennych wnętrz.

Wymagającym użytkownikom zapewne do gustu przypadnie granitowy jednokomorowy zlewozmywak RIO. Powstał z myślą o zastosowaniu w nowoczesnych kuchniach, gdzie doskonale współgra, m.in. dzięki chromowanym zaślepkom,  z chromowanymi bateriami o innowacyjnym designie, zaprojektowanymi np. w kształcie litery U lub F.  Zlewozmywak oferowany jest w kolorze czarnym i beżowym.

Skład materiałowy to: 80% minerały i 20% żywice poliestrowe. Niewątpliwą zaletą RIO jest bardzo praktyczny duży odpływ (3.5′) z przelewem zapewniającym bezpieczeństwo użytkowania.

RIO (marki Laveo): szerokość: 780 mm, długość: 440 mm, Symbol: SGC_711T

Stalowy zlewozmywak Jasper to trwały, odporny na zabrudzenia, jednokomorowy zlewozmywak z półociekaczem. Wykonany w klasycznym gładkim wykończeniu jest bardzo dobrą propozycją dla praktycznych użytkowników, którym nieobce jest poczucie estetyki. Jasper występuje w komplecie z syfonem i mocowaniem.

Jasper (marki Kuchinox): szerokość: 490 mm, długość: 630 mm, Symbol: SKJ_013T

Dodane przez: newss

Dodaj komentarz

Data dodania:


Marzec 23, 2016
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty