Start Arrow Wiadomości Arrow Jesień życia na Krzykach

Jesień życia na Krzykach

Przytulne, funkcjonalne wnętrze, przyjazna okolica i dogodna komunikacja to główne wymagania mieszkaniowe stawiane przez osoby, które wraz z przejściem na emeryturę planują zmienić miejsce zamieszkania. Wille Słoneczniki i Tęczowy Raj to nowe osiedla na wrocławskich Krzykach, które stwarzają doskonałe warunki, by w pełni cieszyć się jesienią życia.

Nowe mieszkania są kupowane nie tylko przez młode osoby. Od pewnego czasu na rynku nieruchomości obserwowany jest wyraźny wzrost zainteresowania mieszkaniami o średnim metrażu (ok. 60-70 m kw.) w grupie osób powyżej 60 roku życia. Dojrzałe pary coraz częściej rezygnują z wielkich domów na rzecz przytulnych mieszkań o atrakcyjnej lokalizacji, które zapewnią im wygodę i spokój.

Tęczowy Raj - aranżacja

Tęczowy Raj – aranżacja

Złota jesień w zielonej okolicy

Utrzymanie własnego domu jest bardzo pracochłonne, wymaga stałej pielęgnacji i bieżących napraw, co z biegiem czasu staje się coraz bardziej uciążliwe. Ponadto wiąże się ono z wysokimi kosztami, zwłaszcza jeśli mamy do czynienia z zabudową eksploatowaną przez długie lata. Dlatego wiele osób, zbliżając się do wieku emerytalnego, decyduje się na zakup nowego mieszkania o średnim metrażu, które zapewni im komfortowe warunki i wybawi od nawału stałych prac i wydatków. Decydującą rolę przy wyborze przyszłego lokum odgrywa jego lokalizacja. Największym powodzeniem w tej grupie kupujących cieszą się nieruchomości usytuowane w zacisznych okolicach miasta, które jednocześnie są doskonale skomunikowane z centrum. Przykładem są najnowsze osiedla firmy BUDOTEX na wrocławskich Krzykach. Położone z dala od aglomeracji gwarantują ciszę i spokój, a pobliskie tereny zielone cieszą oczy oraz stanowią doskonałe miejsce do spacerowania. W pobliżu zabudowań znajdują się sklepy i apteki oraz różnego rodzaju punkty usługowe, w tym również gabinety lekarskie. W razie potrzeby można stąd szybko dojechać do centrum oraz pozostałych dzielnic Wrocławia zarówno samochodem, jak i korzystając z komunikacji miejskiej. Mieszkanie na Krzykach w pobliżu Parku Południowego i Klecińskiego zapewnia ciszę i atrakcyjne warunki do spędzania wolnego czasu, równocześnie gwarantuje komfort i poczucie bezpieczeństwa. Mieszkańcy nie muszą się martwić o kwestie techniczne nieruchomości, gdyż spoczywają one na zarządcy osiedla. Jego rolą jest dbanie o nienaganny stan budynku i przyległych terenów, przeprowadzanie bieżących napraw oraz wprowadzanie udogodnień dla mieszkańców.

Więcej informacji na stronie: www.budotex.pl       

Budotex Sp. z o.o. to deweloper specjalizujący się w budownictwie mieszkaniowym – oferuje komfortowe i funkcjonalne mieszkania. Wrocław to miasto, w którym firma działa od 25 lat. W tym czasie zostało zrealizowanych ponad 50 inwestycji. Deweloper Budotex stawia przede wszystkim na zadowolenie klienta, starając się przygotowywać ofertę mieszkań wyróżniającą się szerokim wachlarzem możliwości. Dzięki inwestycjom firmy, obfitującym w piękne i okazałe wille, Wrocław znacznie zyskuje na swym wizerunku. Budotex z  satysfakcją współuczestniczy w kreacji przestrzeni miejskiej, realizując budynki o elewacjach odpowiadających charakterem otoczeniu, za co niejednokrotnie został wyróżniony w konkursach na najładniejszy budynek miasta Wrocław.

Deweloper Budotex Sp. z o.o. posiada Certyfikat Wiarygodności i Rzetelności przyznawany przez Izbę Gospodarczą we Wrocławiu za udział w programie Biała Lista.

Źródło:Budotex Sp. z o.o.

Budotex Sp. z o.o.
Wszystkie komunikaty (7763)

Dodane przez: E.C.H.O. COMMUNICATIONS

E.C.H.O. COMMUNICATIONS
Dodaj komentarz

Data dodania:


październik 9, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Pokój dziecka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: całoroczne domy gotowe