Start Arrow WnętrzaArrowSypialniaArrow Jesienna aranżacja sypialni…

Jesienna aranżacja sypialni…

Jesienna aura nie jest przyjemna. Warto więc zadbać o przytulną aranżację sypialni jesienią. Miękkie materiały, nastrojowe świecie i ciepły koc. Czego jeszcze nie powinno zabraknąć w jesiennej aranżacji sypialni? Oto kilka wskazówek…

W jesienne dni potrzebujemy więcej snu. Po letniej aktywności, warto zwiększyć codzienną dawkę odpoczynku. A jesienny klimat temu sprzyja. Dni są coraz krótsze, a wieczory dłuższe. Przygotuj więc wystrój sypialni na długie, jesienne wieczory. 

Kolory w sypialni 

W jesiennej aranżacji sypialni, wykorzystaj kolory jesieni, których paleta barw jest bogata w odcienie czerwieni, żółci, pomarańczy, szarości i przygaszonej zieleni. Warto też dodać fiolet oraz zgaszony róż. 

Wygodne i przytulne łóżko

Jesienna aranżacja sypialni skupia się na przytulności i wygodzie. Wybierz więc wygodne łóżko, które zagwarantuje Ci komfort podczas snu. Nie zapomnij także o  przemyślanym wyborze materaca. Zaopatrz się w model, który dopasuje się do Twojego kręgosłupa. Wykorzystaj dary jesieni i ozdób nimi przestrzeń wokół łóżka. Kosz z jabłkami i kasztanami będzie oryginalną dekoracją wnętrza. 

Dekoracja okna

…to kolejny, ciekawy pomysł na jesienną aranżację sypialni. Wykorzystaj parapet i postaw na nim zapachową świece, dynię oraz jabłka. Gdzieniegdzie możesz także rozsypać liście, pozbierane w czasie niedzielnego spaceru. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


wrzesień 7, 2020
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Sypialnia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

  • Lampa sufitowa Cubus 4pł. TK Lighting + gratis...

  • Promocja

    Plafon Various Biało-szaro-biały Kolor apli: ...

  • Promocja

    Zwis Burn Black 1 pł.

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: wnętrza