Start Arrow Wiadomości Arrow Jula inspiruje – Katalog Lato 2017

Jula inspiruje – Katalog Lato 2017

Od 19 maja w sieci multimarketów Jula można odebrać bezpłatny „Katalog letni 2017”. Na 164 stronach każdy znajdzie coś dla siebie. Inspirująca oferta na lato 2017 to produkty przeznaczone do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu, wakacyjnych podróży, relaksu nad wodą czy w przydomowym ogrodzie. W katalogu znalazło się wiele sezonowych nowości w bardzo atrakcyjnych cenach, na potwierdzenie czego cześć z nich została oznaczona symbolem Zawsze Niska Cena. Oferta na produkty w ramach tej akcji obowiązują do 06.08.2017.

Jula, Katalog 2017

Jula jak zawsze zachęca do aktywnego spędzania czasu. Tym razem wraz z letnim katalogiem, pełnym pomysłów na ciekawe spędzanie ciepłych dni.

W nowym „Katalogu letnim 2017” prezentujemy wybraną, unikalną ofertę produktów Jula na nadchodzący sezon. Jula jako multimarket, proponuje niepowtarzalne i często niedostępne w innych sklepach: sprzęt, akcesoria i odzież, potrzebne podczas wakacyjnych podróży, wycieczek rowerowych, biwaków, rejsów żeglarskich, spływów kajakowych. W naszej ofercie mamy także wiele praktycznych produktów ułatwiających prace w ogrodzie.  – mówi Tomasz Wienke, Country Manager Jula Polska. – Zarówno katalog, jak i cała oferta produktowa Jula dostępna jest w aplikacji mobilnej Jula.

W „Katalogu letnim 2017” Klienci znajdą również ciekawe porady szwedzkich ekspertów, a także szeroką ofertę nowości oraz hitów sprzedażowych w Zawsze Niskich Cenach, takich, jak: Zestaw do badmintona Kayoba, krzesło na biwak Kayoba, obuwie sportowe Bluewear, wentylator Anslut zapewniający chłód w ciągu upalnych dni czy walizki Kayoba idealne do wakacyjnych podróży z rodziną.

Najnowszy katalog Jula można odebrać we wszystkich 12 multimarketach w Polsce od 19 maja 2017.

Więcej informacji o produktach Jula na www.jula.pl.

Źródło:JULA Polska

Jula
Wszystkie komunikaty (6584)

Dodane przez: JULA Polska

JULA Polska
Dodaj komentarz

Data dodania:


Maj 23, 2017
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: ogród