Start Arrow Wiadomości Arrow Kabina na wymiar w 10 dni – Radaway przyspiesza realizację zamówień

Kabina na wymiar w 10 dni – Radaway przyspiesza realizację zamówień

Łazienka to najważniejsze pomieszczenie w domu, o czym przekonujemy się podczas remontu lub prac wykończeniowych. Wyłączenie jej bowiem z użytku wiąże się z dużym dyskomfortem dla wszystkich mieszkańców. Dochodzą do tego wyzwania projektowe, takie jak: aranżacja nietypowych wnęk czy skosów. Firma Radaway, polski producent kabin prysznicowych, wie, jak ważny podczas remontu łazienki jest czas. Dlatego od 1 stycznia 2018 roku klienci, którzy złożą zamówienie w programie Na miarę, mają pewność wykonania jej w 10 dni roboczych.

fot. Radaway

Firma Radaway, której siedziba i hale produkcyjne zlokalizowane są w Swarzędzu k. Poznania, w ostatnich miesiącach oddała do użytku nową linię do obróbki szkła. Dzięki temu czas produkcji kabiny niestandardowych został skrócony do 10 dni roboczych. Krótszy czas realizacji zamówień to także efekt dynamicznego rozwoju firmy.

fot. Radaway

Od 15 lat Radaway obserwuje potrzeby i wyzwania aranżacyjne, z jakimi muszą zmierzyć się klienci. Dlatego w swojej ofercie posiada także program Na Miarę, który umożliwia dopasowanie kabiny do każdej sytuacji projektowej – ze skosami, wnękami czy widocznymi elementami konstrukcyjnymi.

Firma Radaway, dzięki skróceniu czasu realizacji zamówień na kabiny niestandardowe, wyznacza nowe standardy w zakresie współpracy z partnerami handlowymi i obsługą klienta ostatecznego.- Komfort w każdym wymiarze to myśl, która towarzyszy nam od zawsze. Dotyczy to zarówno kwestii funkcjonalności naszych produktów, innowacyjności rozwiązań, jak i samej obsługi czy realizacji zamówień. Dzięki programowi „Na miarę Radaway” możemy zaoferować naszym klientom kabiny dopasowane do ich potrzeb i odzwierciedlające ich charakter. Jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu, dostarczając produkty, które sprawdzą się nawet w najbardziej wymagającej łazience. Wieloletnie doświadczenie pokazało nam, że standardowe rozwiązania, mimo że dostępne „od ręki”, nie zawsze spełniają oczekiwania klientów. Wiemy też, jak ważne jest to, aby remont łazienki zakończył się w jak najkrótszym czasie. Dlatego od 1 stycznia zamówienia w ramach programu „Na miarę Radaway” będziemy realizować jedynie w 10 dni roboczych. Skrócony okres oczekiwania dotyczy również zamówień związanych z usługą grawerowania – mówi Hanna Błaszak, ekspert firmy.

Ponadto zamawiając produkt na miarę, klienci mają możliwość nieodpłatnego skorzystania z usługi pomiaru kabiny dokonywanej przez Certyfikowanego Instalatora.

Konfigurator Kabin Niestandardowych Radaway dostępny jest na stronie – https://konfigurator.radaway.pl/

Dodane przez: Sfera Group

Sfera Group
Dodaj komentarz

Data dodania:


Styczeń 16, 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Małe Mieszkanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty