Start Arrow WnętrzaArrow Kabina prysznicowa typu walk-in. Poznaj jej zalety…

Kabina prysznicowa typu walk-in. Poznaj jej zalety…

Kabina prysznicowa typu walk-in jest szalenie modna od kilku sezonów. Coraz częściej wybierana przez inwestorów, wyróżnia się funkcjonalnością i oryginalnym designem. Ma też sporo zalet. Jakich? O tym poniżej…

Prysznic typu walk-in to otwarta kabina prysznicowa, najczęściej ulokowana w centralnej części łazienki. Jest szybka i prosta w montażu. Jej konstrukcja zbudowana jest z przezroczystego szkła. Niezwykle minimalistyczna i nowoczesna, będzie pięknie prezentować się w innowacyjnym wnętrzu. 

Kabina walk-in w małej łazience 

Prysznic typu walk-in doskonale sprawdzi się w małej łazience. Dlaczego? Ponieważ otwarta forma kabiny nie przytłoczy wnętrza. Co więcej, powiększy optycznie niewielką przestrzeń. Brak drzwi sprawi, że zaoszczędzisz sporo miejsca. 

Prysznic walk-in a utrzymanie czystości

Kabinę typu walk-in łatwo utrzymać w czystości. Nie posiada ona brodzika, który bywa trudny do wyczyszczenia. Ponadto prysznic walk-in nie posiada zakamarków, które trzeba systematycznie czyścić. 

Inne zalety kabiny typu walk-in

Kabina prysznicowa typu walk-in jest niezwykle wygodna. Szeroka i bezpieczna, doskonale sprawdzi się w każdym domu. Szczególnie jeśli mieszkają w nim dzieci oraz osoby starsze, o ograniczonej sprawności ruchowej. Ponadto jest uniwersalna. Pasuje do każdej łazienki, niezależnie od stylu jej aranżacji czy wielkości. Co więcej, jest bardzo trwała i posłuży nam przez długie lata. 

 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


sierpień 9, 2021
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty