Start Arrow WnętrzaArrowPokój dziennyArrow Kącik jadalniany. Jak go urządzić?

Kącik jadalniany. Jak go urządzić?

Kącik jadalniany to ważna strefa w każdym domu. Czasem służy jednej osobie, a czasem całej rodzinie. Zastanawiasz się, jak urządzić jadalnię? Oto nasze wskazówki! Sprawdź i zainspiruj się!

Przy blacie roboczym 

Jeśli nie dysponujesz dużą przestrzenią, pomyśl o przedłużeniu blatu roboczego, tak aby na jego końcu powstał mały barek (najlepiej zaokrąglony). To doskonałe miejsce na poranną kawę i śniadanie. Pamiętaj, aby głębokość blatu wynosiła co najmniej 40 cm. 

Przy wyspie kuchennej 

Wyspa kuchenna to bardzo modny element kuchennego wnętrza. Stanowi bowiem dodatkowe miejsce do pracy. Jeśli wyspa kuchenna ma pełnić funkcję stołu, pamiętaj, aby pod blatem zostawić około 30 cm wolnej przestrzeni na krzesła. 

Duży stół rodzinny 

… to najlepsze rozwiązanie, które sprawdzi się w otwartej przestrzeni, łączącej: kuchnię, jadalnię i salon. Bardzo wygodne i komfortowe. Wybierając stół jadalniany do salonu, pamiętaj, aby był on dopasowany stylem i kolorem do pozostałych elementów wnętrza. 

Stół narożny 

… to idealnie rozwiązanie do niewielkich kuchni, gdzie każdy centymetr jest na wagę złota. Wykorzystaj przestrzeń nad stołem narożnym i zawieś tam półkę, na której ustawisz przyprawy. 

Okrągły stół

Urządzając kącik jadalniany, postaw na okrągły stół, który dodaje wnętrzu lekkości i elegancji. Taki mebel idealnie sprawdzi się w większej kuchni, która jest otwarta na pokój. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


marzec 7, 2022
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Salon

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty